Провести літні канікули з користю: мовні та інші навчальні табори для дітей у Франківську

Відпочинок влітку може бути не тільки веселим, але й корисним. Вивчити іноземну мову, підтягнути математику й правопис чи опанувати новий різновид образотворчого мистецтва. Все це можна зробити у літніх таборах та школах, які поєднають навчання з цікавим та активним дозвіллям, зробивши літо вашої дитини незабутнім.

Агенція іноземних мов «Руна»

адреса: вул. Незалежності, 36-Б, тел.: +380 (342) 50-60-60, +380 (99) 253-63-95

руна

Навчальний комплекс «РозУмНичкА» пропонує весело та корисно провести літні канікули.

Для найменших діток-дошкільнят ми пропонуємо цікаві та розвиваючі заняття в садочку неповного дня.

Для тих, хто вирушає до школи – ми пропонуємо експрес-підготовку з читання письма та математики.

А для діток-школярів в «РозУмНичці» буде спеціальна літня школа англійської мови, яка буде поділена на вікові групи, відповідно до віку та рівня мови.

Цікаві завдання, захоплюючі подорожі країнами світу, нові знайомства, оригінальні теми та море вражень – все це діти зможуть отримати, завітавши на наші заняття.

розумничка

_________________________________________________________________________________________________

Перші київські курси іноземних мов

адреса: вул. Франка, 25, дошкільний навчальний центр Школярик, тел: 0342 75-08-29, 067 470 10 10

logo_b_149329410572

Центр іноземних мов пропонує двотижневий табір англійської мови для дітей, на якому ваша дитина точно не занудьгує!

Кожного дня вона вивчатиме англійську з кваліфікованими викладачами Перших київських курсі іноземних мов, а в перервах між заняттями прийматиме участь у цікавих атракціях. Серед них дві екскурсії — до Львова та до Чернівців, естафети, майстер-класи, катання на роликах, розваги на канатній дорозі, перегляд фільмів, фотосесії та ще багато чого цікавого.

Періоди: 05 червня — 18 червня та 19 червня — 2 липня.

43125409_149329471858

__________________________________________________________________________________________________________

Навчально-розвиваючий центр "Академія знань"

адреса: вул. Панаса Мирного, 8, тел.: 068 815 37 22, 099 516 59 44

15032041_2156833737875240_1545621185742604263_n

Садочок неповного дня з 9.00 до 18.00.  Комплексні розвиваючі заняття (За методикою  «Розвиток інтелекту»). Комплексна підготовка до школи. Вивчення іноземних мов (польська, німецька, французька, англійська- для малюків та школярів). Гончарна майстерня (від 3р.+ дорослі). Школа живопису (4-6р.) та молодших школярів.

З дітками працюють викладачі – професіонали.

Різноманітні майстер-класи для дошкільників та школярів.

Працюємо за такими програмами :
1) "Малюки" — Група раннього розвитку для дітей від 1.5 до 2 років (ознайомлення з елементарними математичними уявленнями, рухова активність, дрібна й велика моторика, розвиток мови з елементами театралізації, формування сенсорних еталонів, музично-ритмічні заняття, малювання, ліплення)
2) "Хочу все знати" для дітей 3-4 років ( ознайомлення з навколишнім світом, розвиток мовлення, математика, музично-ритмічні заняття, образотворче мистецтво, художня література, розвиток дрібної моторики, вдосконалення сенсорних еталонів, іноземна мова)
3) "Скоро в школу" для дітей 4-5 і 5-6 років - ознайомлення з навколишнім світом, образотворче мистецтво, музично-ритмічні заняття, математика, основи грамоти і читання, розвиток дрібної моторики, іноземна мова)
4) Індивідуальні заняття для дітей від 4 років (індивідуальна програма навчання (За методиками Нікітіних, Шелестової); ігрові заняття для розвитку мовленнєвої діяльності і логіко- математичних здібностей, для активізації уяви, уваги і сприйняття, іноземна мова)
5) Консультації логопеда, психолога, дефектолога.
6) Для школярів пропонуємо вивчення іноземних мов:

 • польська 
 • французька
 • німецька                                       
 • англійська                  

Субота — День розвивальних ігор з 9.00-15.00

Майстер-клас "Талановиті пальчики" з 13.30-15.00

____________________________________________________________________________________________________________________

Курси іноземних мов YOLO

адреса: вул. Грушевського, 14, тел.: 067 323 80 39

Чи варто проводити літо, сидячи вдома перед комп’ютером чи планшетом, коли є цікава альтернатива? У невимушеній атмосфері YOLO наші учні зможуть отримати нові навички, ознайомитися з китайською мовою, покращити англійську вимову, стати майже поляками, а ще знайти нових друзів та познайомитися зі справжніми американцями!
“YOLO City Camp”це мовний табір для дітей віком 8-15 років, де вони мають змогу вдосконалити знання англійської та польської мов, вивчати китайську, що дає змогу розширити кругозір та отримувати більші переваги, і заповнити вільний час цікавими моментами, про які не соромно написати у творі «Як я провів літо».
Процес навчання відбувається через комунікацію та інтерактив, що зовсім не схоже на одноманітні заняття у школі. Саме тут діти зможуть використати знання, які отримали за рік навчання (хтось похвалиться великим словниковим запасом, а для когось це буде початком довгого, але цікавого шляху до розуміння іноземних мов), практикувати правильну вимову та комунікаційні навички, адже на уроках такої можливості майже немає через нестачу часу.

А ще — у “YOLO City Camp” заняття з англійської мови проводять справжні американці з вищою освітою та досвідом викладання, тож дітлахи зможуть відчути себе героями іноземних серіалів. Але є одна особливість — при такій взаємодії немає перекладача поруч або субтитрів, тож треба віднайти у пам’яті всі вивчені слова та граматичні схеми для розуміння «Що взагалі тут відбувається? Про що зараз говорять? Чому всі сміються над його словами?». Насправді все не так страшно, бо наші вчителі володіють українською мовою на базовому рівні, тому порозуміння у такому колективі гарантовано!

До цієї «суміші» додаємо також перегляд фільмів та мультфільмів іноземною мовою, а також солодкі перерви, під час яких наші маленькі відвідувачі зможуть поділитися враженнями один з одним. Ось такий літній «коктейль» у нас вийшов! Якраз те, що потрібно у спекотні дні.

Заняття проходять у трьох вікових групах з кількістю учасників до 10 дітей у кожній групі. 
Тривалість табору: з 05 червня по 28 липня, модульні тижні.
Час перебування в таборі:кожного дня з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 15:00. Це включає в себе три заняття кожного дня — одне комунікативне заняття з англійської мови, яке проводить носій мови-американець, який має педагогічну освіту; одне інтерактивне заняття з англійської мови, яке проводить наш учитель; одне заняття з польської або китайської мови (три рази на тиждень буде польська мова, два рази на тиждень — китайська). Вивчення "екзотичної" китайської мови сприяє розширенню кругозору, а написання ієрогліфів — вдосконалення візуальної пам'яті.

Вартість: 600 грн за один модульний тиждень, однак існує система знижок: при оплаті двох модульних тижнів — 1100 грн, трьох — 1500 грн., чотирьох — 1800 грн.

Використовуйте літо не тільки для відпочинку, а й для розвитку!

yolo1

yolo2

________________________________________________________________________________________________________

Академія ментальної арифметики "Smartum"

адреса: вул. Галицька, 36, тел.: 095 435 40 71

logo.png.pagespeed.ce.cDlKK5RPxl

Академія ментальної арифметики "Smartum" запрошує діток 5-15 років на заняття з ментальної арифметики, та дітей 9-16 років на курс за методикою А. Сподіна "Мегашвидкочитання"
Запрошуємо Вас відвідати пробні, безкоштовні уроки та дізнайтесь, як, за допомогою наших уроків, допомогти дитині гармонійно розвинути 2 півкулі головного мозку, навчити її опрацьовувати великі об'єми інформації, запам'ятовувати та аналізувати, збільшити швидкість реакції! Більше інформації про академію тут.
Проведіть літо з користю! 

IMGP1278IMG_3368 копия

______________________________________________________________________________________________________________________

Англомовний садок “The English school”

адреса: вулиця Січових Стрільців, 70, тел.: 098 806 85 97

logo_es

В основі всього, що ми робимо лежить Любов: любов до дітей, любов до своєї справи. Адже любов взагалі править світом! Це неймовірне щастя — бачити, як наші малюки ростуть і розвиваються, стають кращими, як формується їх характер. Це нові діти нового часу.

Ласкаво просимо до світу дитинства в атмосферу довіри і підтримки, де розкриваються таланти дитини!

"English School" — дитячий англомовний садочок нового зразка для дітей віком з 2 до 6 років! Ми максимально розкриємо інтелект та творчі здібності Вашого малюка, комунікативні якості, навички культурної поведінки, фізичної та психологічної підготовки до школи. Ми забезпечуємо повне дошкільне виховання високого рівня з поглибленим вивченням англійської мови. Просторі класи, цікаві заняття, прогулянки на свіжому повітрі. Тож запрошуємо до нас!

Чи змінитьcя "The English School" влітку? Авжеж! 
На літо ми розробили спеціальну розважальну програму. Тут немає місця літерам, сухим цифрам і посиденькам в приміщенні. Кожен літній місяць буде цікавим і насиченим, а кожен тиждень наповнений веселощами і несподіванками, а вся навчальна програма наскільки захована за цікавими іграми та прогулянками, що ваші малюки будуть в захваті від пригод, а ви від результатів!

Англомовний літній табір в English School запрошуємо діток з 1 червня по 31 серпня.
Ми працюємо: понеділок — п'ятниця з 09:00 до 14:00.
Більше інформації тут.
IMGP3452IMGP3485IMGP3249
______________________________________________________________________________________________________________________
адреса: вул. Чорновола, 54, тел.: 066 914 03 75
1KXovDlvGAM
Клуб англійської мови Мортімер входить в міжнародну мережу клубів Mortimer English Club. Штаб-квартира офісу та розробки методології знаходиться в Німеччині. На сьогодні клуби Мортімер успішно працюють в 22 країнах світу понад 20 років. В Україні він з'явився у 2010 року і на сьогодні працює вже 12 шкіл у різних містах України. Всі викладачі Mortimer English Club володіють англійською мовою на високому рівні та проходять сертифікування у міжнародних тренерів.
Клуб підготував цікаві літні пропозиціїї для дітей:
1. Англійський розмовний клуб (English Speaking Club) для підлітків (10-15 років)
Період: з 5 червня по 14 липня (6 тижнів)
Вартість: 1 тиждень —200 грн, 6 тижнів — 1000 грн.
Тривалість заняття: 1 година 30 хвилин.
Tеми тижнів:
 • Travelling
 • Going shopping
 • At the restaurant
 • Sightseeing
 • Health and safety rules
 • Time management/personal efficiency/goals for Summer
Важливо:
Всі активності відбуваються виключно на англійській мові.
Можливо придбати потижневий абонемент
Кожне друге заняття практика з носієм мови
2. Літній англійський табір (English Summer Camp) вік - 4-9 років
Період: з 5 червня по 14 липня.
Вартість: 1 тиждень —550 грн, 2 тижнів — 1000 грн, 3 тижні — 1450 грн, 4 тижні — 1900 грн.
Час перебування в таборі: з 9:30 до 12:30
Побудова дня (Structure of the Day):
 • Morning Exercises (ранкова зарядка)
 • English lesson (outside) (урок можливий на вулиці)
 • Playtime (час для ігор)
 • Topical videos/stories/cartoons/tales (тематичні відео\історії\мультфільми\ казки)
 • Washing hands and snack (миття ручок та перекус)
 • Outdoor games (ігри на відкритому повітрі)
 • Reading or games ( читання або ігри)
 • Topical craft (тематичні саморобки)
Tеми тижнів:
 • Дивовижна наука
 • Мандри
 • Пізнаємо життя на смак
 • Визначні місця світу
 • Йдем на «Шопінг»
 • Живемо здорово і безпечно
Важливо:
Всі активності відбуваються виключно на англійській мові
Можливо придбати потижневий абонемент.
18402271_1593867027313533_950836396851211509_o
18402601_1593910800642489_7771290087654717190_n
16939196_1510548982312005_5963258806658785401_n
_________________________________________________________________________________________________________________________
адреса: вул. Тролейбусна, 13, тел.: 095 871 96 21
14900498_1616381722000904_7222690373911365062_n
Літній табір “Дивограй» запрошує дітей віком від 7 до 10 років весело і цікаво проводити час у нашому центрі з 10:00 – 14:00 години.
Кожний етап табору охоплює заняття з англійської мови, презентаційні матеріали та заняття до тематики етапу, ігри, майстер-клас, екскурсіі чи спортивні змагання.

Проведення кожного етапу табору по 5 днів. Вартість кожного етапу 350 грн/дитина. 
У вартість включені всі заходи по програмі та страхування.
 • Етап « Загадковий космос»
(05.06.2017 – 09.06.2017)
(03.07.2017 – 07.07.2013)
(31.08.2017 – 04.08.2017)
 • Етап « Природа навколо нас»
(12.06.2017 – 16.06.2017) 
(10.07.2017 – 14.07.2017)
(07.08.2017 – 11.08.2017) 
 • Етап « Таємниці підводного світу»
(19.06.2017 – 23.06.2017)
(17.07.2017-21.07.2017)
(14.07.2017-18.07.2017)
 • Етап «Світ робототехніки»
(26.06.2017-30.06.2017)
(24.07.2017-28.07.2017)
(22.08.2017-25.08.2017)
18519790_1697060330599709_2058720098505759999_n
____________________________________________________________________________________________________________________________________
Катехитична школа «Воскресіння»
тел.: 067 344 2498, ‎066 788 6164
18554806_1445024592210516_1924897335_n
Літній відпочинок у християнському таборі катехитичної школи «ВОСКРЕСІННЯ» триває 5-6 днів.
Довгий літній день починається від руханки о 7:30 опісля всі спішать до каплиці на Службу Божу, щоб подякувати Богові за новий день та попросити благословення на усі плани, яких чимало. Сніданок, обід та вечеря у гуцульській колибі є незабутньо смачними. До обіду та у післяобідній час щоденно заплановано дві катехитичні зустрічі по 45 хв. На них діти, молодь та дорослі, кожен у своїй віковій групі розважає над тематикою табору. У цьому році це будуть слова патріарха УГКЦ Йосипа Сліпого: «Великого бажайте!». Саме його постаті присвячений цей рік в УГКЦ. Також у програмі табору походи гірськими стежками, дискотека, «казкові вечори», та ряд інших цікавих заходів, які, сподіваємось, стануть приємною несподіванкою для цьогорічних учасників літнього відпочинку.
Варто зазначити, що уся організація табору є на відповідальності директора катехитичної школи о. Романа Влашина з яким тісно співпрацює четверо катехитів-аніматорів, музичний керівник та кваліфікований медик. 
Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська літнітабори мовнішколи пропозиції щоробитидитинівлітку?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
431 перегляд в грудні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
10 грудня до департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради прибула перша партія довгоочікуваних пакунків малюка. Департамент запрошує батьків, в яких народилася дитина у вересні, жовтні, листопаді цього року та які проживають у м. Івано-Франківську, звернутись для отримання пакунка малюка. При собі мати необхідні документи: паспорт та ідентифікаційний код. Адреса: м. Івано-Франківськ вул. М. Грушевського, 29каб. № 15 тел. 55-18...
Пригоди
Дорожньо-транспортна пригода сталася о першій ночі на вулиці Василіянок в Івано-Франківську, інформує Курс Рено Кенгу" не вписався в поворот, зніс огорожу і врізався в стіну духовної академії.  В машині було четверо - усі пяні. Усіх чотирьох госпіталізували з травмами.  На місці працює слідчо-оперативна група поліції.  Читайте також: Водійка на MERCEDES Sprinter з іноземною реєстрацією в'їхала в стовп
Суспільство
Міський голова Івано-Франківська доручив відповідним департаментам провести перемовини з готелями і запропонувати їм розмістити на рецепціях інформацію для туристів про Івано-Франківськ та всі святкові заходи, які плануються у місті в новорічно-різдвяний період, пише Фіртка Крім того, Руслан Марцінків зазначив, що необхідно створити інформаційний центр біля вокзалу. "Щоб туристи не тільки в гори їхали, а й знали, що відбувається в місті, могли долучитись",...
Пригоди
Пригода трапилася 10 грудня ввечері о 20.40 в Тисменицькому  районі села Підпечари.  Відтак, 59-річна водійка  MERCEDES Sprinter  на іноземній реєстрації не справилася з керуванням й  допустила зіткнення автомобіля з електроопорою.  Працівниками пожежно-рятувальної служби ДПРЧ-2 м. Тисмениця проведено заходи по відключенню клем акумуляторної батареї. Читайте також:  Чоловіка на кладовищі засипало землею
Пригоди
Чоловіка на кладовищі під час земляних робіт засипало землею Вчора, 10 грудня о 14.22 в Рожнятівському районі, смт. Перегінськ працівниками ДПРЧ-8 смт. Рожнятів за допомогою рятувального поясу, мотузок та шанцевого інструменту звільнено та піднято з погребальної ями на території місцевого кладовища 44 - річного чоловіка якого присипало шаром ґрунту під час проведення земляних робіт. Читайте також:  Увага, шахраї! За добу постраждало четверо людей
Пригоди
У селі Тухолька Сколівського району рідна мати до гематом і синців побила свою 4-річну доньку. Маленьку Каріну із численними травмами госпіталізували у лікарню. Про це ZAXID.NET повідомила речниця Нацполіції Львівщини Іванна Кутнів. Минулого тижня, 5 грудня, у Сколівське відділення поліції звернулась тітка потерпілої, яка повідомила, що її племінницю систематично б’є рідна мати. Наступного дня, 6 грудня, правоохоронці, представники служби у справах дітей т...
Кримінал
Шахраї продовжують видурювати гроші в довірливих прикарпатців. Найчастіше злодії шукають потенційних жертв в інтернеті, або ж у телефонній розмові. За минулі вихідні жертвами шахраїв стали  четверо мешканців області. 9 грудня  до Івано-Франківського відділу поліції звернулася літня  жінка та повідомила, що стала жертвою невідомих зловмисників. До неї зателефонував чоловік і повідомив, що її онук став винуватцем ДТП, у якій постраждали люди. Відтак, потрібн...
Пригоди
У понеділок, 10 грудня, в Івано-Франківську сталася дорожньо-транспортна пригода – не розминулися дві автівки. Про це повідомили очевидці в телеграм-каналі IF INFO, пише Галка “ДТП на в’їзді на міст через Бистрицю Надвірнянську зі сторони міського кладовища. Лобове зіткнення Т4 та Опель Астра”,- йдеться в повідомленні. За словами очевидців, загиблих немає, машини порозкидало у відбійники. У прес-службі патрульної поліції “Галці” підтвердили факт ДТП. Нараз...
Суспільство
Її люблять учні та поважає колектив. Але є ще ті, хто з нетерпінням чекає. Це – українські бійці, учасники війни на сході України. Свою волонтерську діяльність розпочала ще під час Революції Гідності, де надавала майданівцям психологічну допомогу. Майже відразу після початку військових дій на Сході, Іванна  вступила до створеної ГО «Народна рада Прикарпаття». Для волонтерства залучає учнів, батьків, вчителів. Уперше пані Іванна перетнула лінію розмежування...