Прем'єр закликав усі міста і села приймати сміття зі Львова

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман просить місцеве самоврядування відгукнутися на прохання мера Львова Андрія Садового, якщо таке надійде, і тимчасово прийняти львівське сміття на своїх муніципальних полігонах.

"Хочу зараз попросити всю країну: шановані колеги, міські та сільські голови, голови ОДА, якщо до вас, випадково, звернеться голова міста Львів Андрій Іванович Садовий по допомогу в певний період часу з вивезенням сміття зі Львова, я вас дуже прошу, будь ласка, якщо ви можете зробити, допоможіть", - сказав прем'єр на селекторній нараді з підготовки до зими в понеділок.

Водночас Володимир Гройсман наголосив, що дуже важливо одночасно отримати відповідь від мера Львова, за який час він може розв'язати проблему системно - побудувати полігон для прийому сміття на одній із 14 запропонованих у Львівській області земельних ділянок, пише "Інтерфакс-Україна".

Прем'єр додав, що готовий виділити 50 млн грн із резервного фонду Кабміну на облаштування такого полігону.

"Потрібно розв'язати цю проблему, хоче того міська влада чи ні. Запитайте у міської влади, скільки їм потрібно часу, щоб вирішити це питання", - звернувся В.Гройсман до керівництва Львівської облдержадміністрації (ОДА)

Як повідомлялося, раніше Андрій Садовий звинуватив центральну владу, зокрема уряд, у створенні перешкод із вивезення сміття зі Львова, що втратив власний полігон. Як стверджує мер, справа доходить до втручання правоохоронців і персональних погроз мерам і головам сільрад, які готові були прийняти львівське сміття.

Читайте також:

Франківці пропонують допомогти львів'янам зі сміттям

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )