![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
17:46, 4 липня 2017 р.
У Франківську склали стратегію боротьби з продажем алкоголю неповнолітнім
Сьогодні, 4 липня, Віталій Матешко, голова Департаменту молодіжної політики та спорту розповів про план протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми та формування у них навичок здорового способу життя. Програма розрахована на 2017-2020 роки, - повідомляє Галицький Кореспондент.
Матешко розповів, що робоча група, яка займалася цим питанням прагне, щоб в місті обмежили продаж алкогольних напоїв. Зокрема, щоб органи місцевого самоврядування визначили місця, в яких цей продаж не відбувався б.
«Є робоча група, яка займається виявленням фактів продажу алкоголю неповнолітнім. З лютого по червень перевірено 20 закладів і у 16 з них є продаж алкоголю неповнолітнім. Всього складено 26 протоколів, з яких 16 – завдяки робочій групі», – наголосив Матешко.
«Треба продовжити цю роботу і штрафувати. Я думаю, що це одна сота тих фактів, які насправді є», – підкреслив міський голова Руслан Марцніків.
Також Матешко додав, що з 1 вересня у школах будуть проводитись уроки тверезості, які буде вести член робочої групи Олег Андрухів. Також створено електронну пошту та сторінку в соцмережі «Фейсбук» - «Тверезий Франківськ».
Нагадаємо, що навесні в місті виявлено 5 точок з продажу алкоголю неповнолітнім
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...