У Львові видадуть нову книгу Степана Процюка. ФОТО

Психологічний роман Степана Процюка "Травам не можна помирати" з'явиться у видавництві "Легенда". 

"Я намагався зобразити в романі всі суперечності людської душі. Все, про що говорив у ньому, проживав внутрішньо. Текст писався майже три роки. Кожен із цих героїв – якоюсь мірою і автор. Мені було дуже важливо подати час майже незрозумілих для нинішньої доби тодішніх конфліктів та катастроф у людській душі. Навіть у 70-х роках, попри задушення української мови та знищення українського мислення, основна маса людей не задумувалася над такими колізіями, вона жила й була по-своєму щаслива, і лунали тоді популярні пісні Майї Кристалінської: "Отчего на душе мне так светло – оттого, что ты идешь по переулку" тощо. І не тільки Кристалінської, бо частина радянської естради все-таки пропагувала людяність. І більшість людей не сприймала трагічно тодішнє життя. Тільки окремі розуміли ці речі, і з цими окремими система безпощадно розправлялася. Фактично мій роман про цих окремих", - розповідає автор про нову книгу.

У Львові видадуть нову книгу Степана Процюка. ФОТО, фото-1

Твір пристосований для широкого читацького загалу. Степан Процюк зауважує, що це не розважальне чтиво, але й не ребуси та лабіринти. В романі кілька сюжетних ліній і кожен читач знаде щось своє.

Обкладинку до книжки створила художниця Христина Стринадюк.

У Львові видадуть нову книгу Степана Процюка. ФОТО, фото-2

Довідково. Степан Процюк - сучасний український письменник-інтелектуал, якого вважають одним із найконтроверсійніших. Літературна біографія Степана Процюка розпочалася 1991 року з літгурту "Нова деґенерація", куди він входив разом із Іваном Андрусяком та Іваном Ципердюком. Автор збірок віршів ("На вістрі двох правд", "Апологетика на світанку"), есеїв ("Лицарі стилосу і кав'ярень", "Канатоходці", "Аналіз крові"), романів ("Інфекція", "Жертвопринесення", "Тотем", "Троянда ритуального болю", "Руйнування ляльки" тощо), книжок для підлітків ("Марійка і Костик", "Залюблені в сонце", "Аргонавти", "Варвари", "Сорок цистерн любові"). Має нагороду Золотий письменник України.

Читайте також:

Нове українське видання надрукує книгу письменника з Івано-Франківська

література СтепанПроцюк новийроман
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
20 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати