• Головна
  • 5 кроків для того, щоб влитися в осіннній робочий ритм
08:03, 2 вересня 2017 р.

5 кроків для того, щоб влитися в осіннній робочий ритм

 От і закінчилось літечко. На вересень кожен із нас запланував чимало цікавого та важливого. Життя вирує, тому все, що від нас потрібно - встигати вхоплюватися за можливості.  Отож ми підготували для Вас 5 кроків для того, щоб допомогти собі й вам влитися в робочий ритм. Актуально?

Результат пошуку зображень за запитом "плани на осінь"

Результат пошуку зображень за запитом "плани на осінь"

Проте спочатку хотілося б поговорити про реальність наших цілей. Кожен з нас часом зневірюється в тому, що все те, до чого ти йдеш не зовсім реально. Ці короткострокові сумніви в собі й своїх силах можуть почати розростатися і призвести до негативних наслідків, якщо їх вчасно не зупинити. Адже робити те, що хочеш, бути тим, ким мрієш, жити так, як бажаєш – це вибір, який кожен робить у своєму житті. Гармонія і це аж занадто вживане слово «успіх» не є випадковістю, не є збігом обставин… це є результатом послідовних дій, це ціль, яку по кроку може здійснити кожен з нас. Потрібно лише почати працювати над цим і не відкладати усе на завтра.

«Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху – весь час пробувати ще один раз» Томас Едісон

Ніхто не викує тобі щастя, якщо тільки ти не захочеш зробити цього самостійно. Так само ніхто не вирішить за тебе почати діяти і працювати, тільки ти можеш це зробити…

З такими думками починаймо свій вересень і свою осінь. Осінь – це активна пора. Всі повертаються з відпочинків, починають ворушитися, переглядати свої річні плани, підтягувати свої висяки…  Приходить свіжість не тільки за вікном разом з дощем, приходить свіжість голови.

 Тому пора працювати, ви готові?

Крок 1: Продуктивний настрій

Це насправді велика робота над собою: подолати лінь і налаштуватися на продуктивність. Що означає налаштуватися? Підготувати себе морально до того, що потрібно виключити режим «сплячого ведмедика» і натиснути кнопку «ON».

Результат пошуку зображень за запитом "продуктивний настрій"

Результат пошуку зображень за запитом "продуктивний настрій"

Це значить взяти себе в руки, спланувати перший тиждень вересня і головне – здійснити хоча б 70% запланованого.

Це значить перестати жаліти себе і давати собі поблажки.  Це значить налаштуватися на роботу.

Крок 2: Організуй свої плани

Результат пошуку зображень за запитом "організуй плани"

Результат пошуку зображень за запитом "організуй плани"

Розклади по поличках і подумай як тобі буде найзручніше і найефективніше організувати сам процес планування. Для цього можна використовувати будь-що: від нотаток на холодильнику до серйозних планувальників.

Для того, щоб отримати результати, потрібно спланувати шлях до них. Щиро вважаю, що систематизація задач та інформації – це прямий шлях без зайвих поворотів і зупинок. Тут може стати у нагоді стаття про інструменти, що врятують тонну твого часу. А осіннього настрою може додати  наш блокнот «Моя супер осінь».

Крок 3: Позбудься того, що відволікає

Результат пошуку зображень за запитом "позбудься того що відволікає"

Результат пошуку зображень за запитом "позбудься того що відволікає"

А відволікає все і завжди… Мобільний телефон і постійні сповіщення з соціальних мереж, остання серія Гри престолів чи ще одна годинка безцільного серфінгу у фейсбуці. Так буде завжди. Завжди за твоїм часом будуть полювати і твоя лінь, і потурання своїм слабкостям, і бажання відволіктися.

Важливо знати, що саме тебе відволікає і як цього уникнути. Поставити будильник перед тим, як відкривати ФБ? Виключати сповіщення після 20.00? Включити EYE LEO блокування екрану для перепочинку очей? Тут вирішувати тобі. До речі, буду вдячна за пораду щодо цього питання. Пишіть в коментарях, що ви використовуєте для елімінування відволікання:) Дякую

4: Заплануй цілі на осінь

Результат пошуку зображень за запитом "цілі на осінь"

Результат пошуку зображень за запитом "цілі на осінь"

Після трьох попередніх пунктів можна нарешті подумати і над цілями. Не забувай про те, що цілі мають бути конкретними і з чіткими дедлайнами. Ідеально робити це після перегляду свого річного плану. Так ти зможеш уникнути фрагментарності планування.

Не потрібно дуже багато цілей. Краще кілька, але серйозних, які вимагатимуть зусиль, які змінять твоє життя на краще.

Після планування цілей осені, можна почати планувати цілі на Вересень. Тут вам може допомогти безкоштовний принт для планування вересня. Завантажуй нижче.

 5: Розроби щоденні дії

Результат пошуку зображень за запитом "плануй свій день"

Результат пошуку зображень за запитом "плануй свій день"

Навіть найбільша ціль складається з маленьких підцілей та кроків. Кожну навіть найбільшу вершину можна досягти, рухаючись кожного дня до неї. Тому після того, як цілі осені та вересня чітко визначені, можна подумати про те, як їх розподілити між тижнями і днями.

Визнач основні пункти, яким потрібно приділяти увагу кожного дня. Так по шматочку ви зможете зробити те, про що завжди мріяли і вважали нереальним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #мотивація #осінь #життя
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...