Корисно!
21:40, 5 вересня 2017 р.
10 продуктів, які можна їсти на ніч без наслідків для фігури
Корисно!
Стреси та ненормований графік - головні вороги, адже саме ці фактори призводять до проблем зі здоров'ям та, звісно ж, приносять такі небажані зайві сантиметри на жіночих фігурах. (Зрештою, чоловіків це також стосується). Саме ці чинники провокують на переїдання та нічні прогулянки до холодильника. Якщо вечірніх перекушувань не уникнути, то принаймні, можна звести їх негативні наслідки до мінімуму.
Головне правило грамотного харчування - вечеря не має бути головною трапезою дня. Якщо повноцінно пообідати не виходить, то головну трапезу дня варто перенести на сніданок. Вечеря ж має бути максимально легкою. Найкращий її час - за 3-4 години до сну.
Отож, які продукти не спричинять дискомфорту вашому організму?
1. Банани
Пов’язане зображення
Перед сном допускається з'їсти один банан середнього розміру. Відчуття голоду ослабіє, а важкість в шлунку не з'явиться. Крім того, магній, що міститься у банані, сприяє розслабленню м'язової тканини, а також стимулює виділення серотоніну й мелатоніну, що називаються гормонами сну.
2. Вівсяна каша
Пов’язане зображення
Невелика порція вівсяної каші є хорошою альтернативою банану. Якщо щось і шкідливо їсти вночі, то тільки не вівсянку. Каша з вівсяних пластівців швидко зніме відчуття голоду. Можна додати у страву невелику кількість насіння льону або мигдалевих горіхів. Ці інгредієнти заспокоюють нервову систему. Пластівці мають бути з цілісного зерна, а молоко - нежирним.
3. Буряк
Пов’язане зображення
Буряковий салат - низькокалорійна страва, насичене бетаїном, що відмінно спалює жир. Пектин, що міститься у буряці, регулює моторику кишківника, нормалізує кишкову флору, чистить організм від шлаків і токсинів.
4. Селера
Результат пошуку зображень за запитом "селера"
Легкий салат з селерою і морквою або селеровий фреш - відмінна ідея для нічного перекушування. В селері багато корисної для шлунку клітковини. Також це натуральний діуретик - він виводить з організму зайву рідину і токсини.
5. Кисломолочні продукти
Пов’язане зображення
Добре впораються з голодом нежирний сир, йогурт без цукру, кефір або нежирна ряжанка. Ці продукти - джерело білку і кальцію. Вони сприятливо позначаються на роботі шлунково-кишкового тракту.
6. Запечене яблуко
Результат пошуку зображень за запитом "запечене яблуко"
Замість солодких тортів і цукерок вночі краще з'їсти низькокалорійне запечене яблуко. Приготувати його просто: помістити на 3 хвилини в мікрохвильову піч, посипати згори корицею і полити медом. У яблуках міститься багато вітаміну С і клітковина.
7. Овочі на пару і салати
Пов’язане зображення
Сирі змішані овочеві салати - томати, листовий салат, огірок, зелений або червоний перець, інші соковиті овочі - перетравлюються шлунком за 30-40 хвилин.
При приготуванні на пару, варінні або тушкуванні час засвоюваності міняється. Такі листові овочі, як шпинат, цикорій, листова капуста, перетравлюються за 40 хвилин. Кабачки, брокколі, цвітна капуста, стручкова квасоля, гарбуз, кукурудза в качанах - за 45 хвилин.
Легкий салат, суп-пюре і приготовані на пару овочі відмінно впораються з проблемою корисного нічного перекушування.
8. Заморожений фруктовий сік
Пов’язане зображення
Морозиво їсти на ніч не варто. Хороша альтернатива - заморожений у формах домашній сік. Сік з апельсинів, яблук, груш і слив перетравлюється шлунком всього за 30-40 хвилин.
9. М'ясо птиці
Пов’язане зображення
Червоне м'ясо довго засвоюється організмом. Вночі з голодом допоможе впоратися запечене м'ясо птиці. Сендвіч з білим пташиним м'ясом і багатими клітковиною пшеничними крекерами замість хліба не зашкодять вашому здоров'ю і фігурі.
10. Нежирна риба і морепродукти
Результат пошуку зображень за запитом "риба і морепродукти"
Риба і морепродукти засвоюються за 45 хвилин, тоді як на те, щоб переварити свинину або яловичину, шлунку потрібно 6 годин. На ніч не варто їсти солону і жирну рибу. Варто також відмовитися від жирної сьомги на користь низькокалорійної риби: тріски, пікші, наваги, судака, ляща, щуки, камбали і усіх видів молюсків і сімейства ракоподібних.
Читайте також: Як зміцнити імунітет восени
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:23, 30 листопада
66
09:18, Вчора
13:21, 1 грудня
1
22:24, 1 грудня
1
live comments feed...