• Франківські футболісти вирвали перемогу у львів'ян. ФОТО. ВІДЕО
21:00, 20 вересня 2017 р.

Франківські футболісти вирвали перемогу у львів'ян. ФОТО. ВІДЕО

Сьогодні Франківськ кипів емоціями та пристрастями. А все тому, що  сьогодні на стадіоні "Рух"  між собою змагалися футболісти МФК "Прикарпаття" та львівських "Карпат".

Перед початком матчу вболівальники, попри заборону охорони, прорвались на закриту аварійну трибуну, щоб сховатися від дощу. А вболівальники "Карпат", зайшли на свій сектор та закидали поле піротехнікою.

Перший тайм матчу пройшов активно та напружено, без великої кількості “брудних” моментів, пише Галицький Кореспондент.

На 41-й хвилині франківські футболісти відкрили рахунок. Згодом, у другому таймі, франківці на 60-й хвилині подвоїли відрив, забивши у ворота гостей другий гол. Фан-сектор “Карпат” відреагував на це криками “Не пробачимо”, після чого почали масово кидати піротехніку, каміння та навіть скляні банки на поле.

Гра зупинилась, правоохоронці почали ловити фанів, які стрибали на поле. Агресивні вболівальники зламали рупор на металевому стовбі. Їх частково заспокоїв Андрій Долик, голова обласної спілки учасників АТО, після чого львів’яни почали кричати “Слава воїнам АТО”. Пауза тривала більше 30 хвилин.

Після перерви судді вирішили продовжити матч, а вболівальників попередили, що в разі продовження хуліганських вчинків гру буде зупинено. Арбітри додали 25 хвилин, і гра продовжилася.

Карпати” забили на останній хвилині матчу. В підсумку перемогу здобув МФК “Прикарпаття” з рахунком 2-1. Франківські фани зустріли таку звістку радісними криками, львівські – обуренням та обіцянками погромів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #спорт #футбол #Прикарпаття #Карпати #Львів