Здорові зуби - красива усмішка: огляд провідних стоматологічних клінік Івано-Франківська

Стоматологія - одна з найважливіших напрямів лікувальної сфери, до стоматолога рано чи пізно йдуть всі. Як не заблукати, не розгубитися  у великій кількості пропозицій розвиненої приватної стоматології? Для цього пропонуємо наш невеликий перегляд провідних франківських зубних клінік, лабораторій та кабінетів.

КЛІНІКА WEST MEDICAL

Клініка WestMedical - багатопрофільний медичний заклад для всієї сім'ї. Тут працює велика команда досвідчених спеціалістів та молодих лікарів з європейською освітою.

В клініці проводяться консультації та лікування в напрямках: терапія, гастроентерологія, кардіологія, урологія, отоларингологія, стоматологія, флебологія та ін. Також у «West Medical» можна пройти УЗ-обстеження, ЕКГ, діагностику слуху у дорослих та дітей віком від 3-х років.

Здоров'я пацієнта є основною ціллю цього закладу. Турботливий та кваліфікований персонал допоможе  відчути переваги та якість медичних послуг приватної клініки, відчути себе захищеним та бажаним пацієнтом. Тут використовують сучасні методи діагностики, лікування та профілактики, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта з застосуванням не тільки медикаментозних засобів та методів, а й доброзичливого ставлення.

Пацієнтам також запропоновано широкий спектр якісних стоматологічних послуг: починаючи з ортодонтальної терапії до хірургії та імплантології. Над цим працює кваліфікований лікар-стоматолог. В роботі використовується найякісніше стоматологічне обладнання італійської фірми Anthos. До речі, для первинних пацієнтів діє знижка на чистку зубів 20%.

Клініка West Medical знаходиться:

Адреса: місто Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська 23 В, тел (066)8880316 (096)8880316

Email:[email protected]

Сайт: west-medical.if.ua

Фейсбук:https://www.facebook.com/westmedical.if

СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА  "EstetStudio" ГАЛИНИ МАКОГОН

Стоматологічна клініка "Estet Studio" Галини Макогон стоворена з метою надання кожному пацієнту, що звернувся за допомогою, якісних стоматологічних послуг. Тут працюють з клієнтом максимально чесно, відверто і фахово, з відповідальною турботою про кінцевий результат.

Співробітники клініки - добрі фахівці: ортопед, ортодонт, хірург дитячої та естетичної стоматології. Завдяки сучасному стоматологічному устаткуванню, застосуванню якісних матеріалів, передових технологій лікування, фахівцям вдається усунути різні стоматологічні проблеми, незалежно від їх складності.

Студія Галини Макогон - це повна стерильність інструментів, безболісність лікування, індивідуальні підходи до кожного клієнта гарантують якісні стоматологічні послуги, а комфортна атмосфера у клініці допоможе позбавитись психологічного напруження перед наступним візитом до лікаря.

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Стоматологічний кабінет, що на вул. Тролейбусна, 22 в Івано-Франківську - це втілення мрії пацієнтів про красиві та однаково функціональні зуби – для них це не просто робота, а швидше стиль життя, бачення шляху до відновлення життєвих цінностей кожного пацієнта.

Стоматологічний кабінет це:

 • надання стоматологічних послуг
 • терапевтично-ортопедичні послуги
 • сучасне якісне лікування
 • помірні ціни
 • Відновлюючи зуби, тут повертають їм форму, колір та риси, які раніше були частиною особистості пацієнта, враховують його індивідуальні характеристики (вік, колір шкіри та волосся, характер). Мета – забезпечити цілісність зубів, а разом з цим — і відчуття власної гідності пацієнта.

Що відрізняє цей стоматологічний кабінет від інших ? Якість, якість та ще раз якість конкретних робіт.

Тел. : +380 (342) 72-19-94 +380 (96) 051-74-77

Пошта: [email protected]

Графік: 9.00-20.00 – пн.-вт., 9.00-15.00 – сб.

СТОМАТОЛОГІЯ. ЗУБОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ «БІЛИЧ»

Стоматологічний центр «Білич» має свою власну зуботехнічну лабораторію, що дає можливість швидко та якісно проводити роботи з протезування та гарантувати високу якість робіт. На будь-якому етапі примірки конструкції пацієнт має можливість разом з техніком і лікарем обговорити і скоректувати форму, колір і вигляд виробу. Лабораторія оснащена сучасним устаткуванням.

При виробництві зубних протезів використовуються якісні німецькі маси і матеріали. Всі роботи виконуються в якісному артикуляторі. Зубні техніки, що працюють в цій технічній лабораторії, мають високу кваліфікацію і регулярно підвищують її.

Зуботехнічна лабораторія «Білич» - це:

 • Надання широкого спектру стоматологічних послуг;
 • Естетика та якісне виконання робіт різного рівня складності;
 • Вініри;
 • Естетична реставрація;
 • Безметалева кераміка і металокераміка;
 • Бюгельне складне протезування;
 • Індивідуальне виконання робіт згідно вимог та естетичних потреб клієнта;
 • Імплантологія;
 • Консультативні послуги.

Адреса: вул. С. Бандери, 1

Телефон: +380 (342) 50-15-07

Пошта:[email protected]

ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ

У «Центрі практичної стоматології» надають увесь спектр стоматологічних послуг для всіх: від наймолодших до найстарших та найвибагливіших пацієнтів, і головне —до кожного тут індивідуальний підхід та уважний сервіс.

Серед найпопулярніших напрямків роботи клініки наступні: дитяча стоматологія, ортодонтія, парадонтологія, терапія, ортопедія, профілактика зубної порожнини, хірургія. Над вашими зубами працює професійна команда, кожен учасник якої відповідає за окремий напрямок роботи та співпрацює один із одним задля створення вашої ідеальної посмішки.

«Центр практичної стоматології» —це не просто стоматологічна клініка, це сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта.Це професійна команда фахівців, які не стоять на місці, а постійно вдосконалюються та рухаються вперед через постійні семінари, навчання, майстер-класи та різноманітні курси. Кожен з них має свій напрямок роботи, в якому намагається бути найкращим, йти «в ногу з часом» та не втомлюється дивувати новинками!

СТОМАТОЛОГІЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ

«СТАНІСЛАВІВСЬКА ЛІЧНИЦЯ»

Стоматологія для дорослих та дітей "Станіславівська лічниця" практикує з 1995 року і була одним з перших приватних медичних закладів в нашому місті. Великий, понад 20-річний досвід роботи в поєднанні з сучасним підходом до надання стоматологічних послуг - це те, що вирізняє «Станіславівську лічницю». Поліклініка знаходиться в самому центрі Івано-Франківська, в історичній будівлі по вулиці Мазепи 6. Команда у складі п'яти лікарів та асистентів щоденно надає кваліфіковану стоматологічну допомогу пацієнтам всіх вікових категорій, а саме:

-лікування зубних каналів з використанням дентального мікроскопу;

-відновлення зубного ряду за допомогою вінірів, вкладок, реставрацій; -професійна гігієна та вибілювання зубів; -ортодонтія (брекет-системи, пластини); імплантація

 • дитячий прийом
 • діагностика цифровим рентген-апаратом
 • інтраоральна камера
 • Поліклініка використовує сучасні методи стерилізації, гарантуючи безпеку своїм пацієтам, котра є для нього пріоритетом.

Варто додати, що в «Станіславіській лічниці» діють дисконтні програми, а також надаються гарантійні картки на послуги. Крім того лікарі, при потребі, спілкуються англійською мовою.

Домовитись на безкоштовну консультацію можна за номером:+380 (342) 55-91-09 +380 (95) 135-55-50 або безпосередньо в кабінеті за адресою:

 • Сайт:http://www.stanislavdent.com/
 • Сайт:https://www.0342.ua/catalog/index/366998/stomatologia-dla-doroslih-i-ditej-stanislavivs-ka-li
 • Адреса: вул. Мазепи, 6/7
 • Тел.: +380 (342) 55-91-09 +380 (95) 135-55-50

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «РЕПОБОНА  ЛТД»

Робота медичного центру м. Івано-Франківська направлена на покращення якості життя людей, адже всі ми знаємо, що здоров'я-це основний атрибут щасливого життя, яка дарує людям впевненість в собі.

Завітавши до медичного центру «Репобона ЛТД», Ви отримаєте бажаний результат за допомогою найсучасніших методик, та з використання новітнього обладнання, а постійні акції та гнучка система знижок приємно Вас здивує.

Тут надають всі види стоматологічних та гінекологічних послуг. Пацієнти особливо цінують те, що всі процедури виконують висококваліфіковані лікарі із застосуванням ефективних препаратів та найновішого обладнання. Високий рівень технічного оснащення зуботехнічної лабораторії і хороші фахівці забезпечують якісне виготовлення знімних та незнімних зубних конструкцій.

Кожній жінці, що звернуться за допомогою до лікарів-гінекологів медичного центру допоможуть в найскорішому часі вирішити всі негаразди, та зробити її життя прекрасним, та яскравим. А обладнання новітнього покоління та сучасні медикаменти зробить всі процедури безболісними, та невідчутними.

Фейсбук:https://www.facebook.com/repobonail

Дбайте  про своє здоров'я вчасно, а головне-постійно!

Івано-Франківськ Івано-Франківськіновини стоматологія провідніклініки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
663 перегляди у квітні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Чорнобильська трагедія
Цей дощ - як душ. Цей день такий ласкавий.Сади цвітуть. В березах бродить сік.Це солов"їна опера, Ла Скала!Чорнобиль. Зона. Двадцять перший вік. Тут по дворах стоїть бузкова повінь.Тут ті бузки проламують тини.Тут щука йде, немов підводний човен,І прилітають гуси щовесни. Але кленочки проросли крізь ганки.Жив-був народ над Прип"яттю - і зник.В Рудому лісі виросли поганки,і ходить Смерть, єдиний тут грибник. Ліна Костенко
Культура
Якщо по порядку, то все виглядає так. Кілька років тому я працювала над невеличким проектом, метою якого було виявити забуті або й незнані у нас імена німецькомовних митців, які походять з Прикарпаття. Мій метод був простий – набирала в німецькому й австрійському google назви галицьких містечок й читала усе, що google пропонував у відповідь. І ось, набравши слово Rohatyn, прочитала таке: «Норберт Ґланцберґ, французький композитор і піаніст, нар. 12 жовтня...
Пригоди
У Львові померла 21-річна студентка Ніна Ходзевич. 16 квітня вона потрапила під колеса автомобіля. Після ДТП дівчина перебувала в критичному стані у реанімації, а 22 квітня, вона померла. Про це йдеться на сторінці “Нацкорпусу Львівщини” членкинею якого була Ніна, пише видання ZAXID.NET. Як повідомляла поліція, 21-річну дівчину збив водій автомобіля Toyota Corolla, 25-річний мешканець Івано-Франківщини. ДТП трапилася 16 квітня близько 20:20 на вулиці Сихів...
Пригоди
Франківець Максим Торб'як розмістив у соцмережі прохання допомогти знайти винувтця ДТП. ДТП трапилося у четвер, 25 квітня. Водій автомобіля Nissan Patrol 1999 р.в. зеленого кольору з д.н.з АТ 3776 ВС, покинув місце пригоди. Якщо хтось має інформацію, або побачить це авто, просять повідомити на лінію 102, або зателефонувати за номером 068 143 5646 (Арсен).
Суспільство
Поліція перевірить виконання робіт вартістю майже 800 тис. гривень, які виконувалися за кошти екологічного фонду у Калуському районі. Працюючи нам матеріалом «Крізь пальці: на калуську екологію та проблеми району», активісти громадської організації «Медіа група» детально зупинилися на берегоукріплювальних роботах у Калуському районі. Як наслідок, дослідили, що ФОП Дорош Юлія за результатами декількох тендерів на значні суми, уклала договори з суб’єктами вл...
Екологія
Центр реабілітації диких тварин (ЦРДТ) Галицького НПП створено згідно рішення ІІІ Науково-технічної ради від 3 грудня 2007 р. з метою покращення роботи з надання допомоги диким тваринам, які зазнали жорстокого поводження, сиротам, покаліченим, потерпілим від стихійного лиха. Метою Центру - реабілітації диких тварин, допомога ссавцям і птахам, що потрапили у скрутне становище, екоосвіта населення, розвиток екотуризму у регіоні. Завдання Центру: – лікування...
Культура
10 найцікавіших музеїв Прикарпаття Івано-Франківська область - дуже привабливий регіон для відпочинку. Тут є де помандрувати горами, покататися на лижах або велосипедах, взяти участь у фестивалях, попити мінеральної води, поніжитися в саунах або покупатися у гірській річці. А для урізноманітнення дозвілля можна відвідати кілька музеїв. Таких закладів у регіоні є дуже багато, однак "УК" підібрала ті, які є найцікавішими і, завдяки ентузіастам-власникам або...
Рідна мова
У світі існує 6 тис. мов. Майже половина з них вже сьогодні під загрозою зникнення. На думку фахівців, це трапляється, коли мову, з тієї чи іншої причини, перестають вживати та вивчати понад 30% її носіїв. Пропонуємо унікальні українські слова, відповідників яких ви не знайдете у російській Вирій – теплі, південні краї, куди відлітають на зиму птахи. Добродій – той, хто допомагає, підтримує тощо. Залізниця – дорога з рейковою колією, призначена для пересув...
Новини по темі
Галина Макогон: реалістична прикарпатська стоматологія
Ваше здоров'я: де у Франківську знайти якісне лікування за доступну ціну
Управління праці виявило ряд порушень вимог трудового законодавства в лікарнях міста
Наступного тижня франківці зможуть безкоштовно пройти стоматологічне обстеження
Всеукраїнська олімпіада з акушерства та гінекології у Франківську. Фіналісти працювали на унікальних симуляторах. ФОТО
Як вберегтися прикарпатцям від кору, спалах інфекції якого медики очікують найближчим часом
Як зберегти зір дитини? Поради офтальмолога
Франківчанкам, які пережили операцію на молочній залозі, пропонують безкоштовну процедуру реконструкції ареоли
Кращим судинним хірургом України визнали професора з Івано-Франківська
На базі обласної лікарні відкрили новий рентгенологічний центр. ФОТО
Спец проекты