Здорові зуби - красива усмішка: огляд провідних стоматологічних клінік Івано-Франківська

Стоматологія - одна з найважливіших напрямів лікувальної сфери, до стоматолога рано чи пізно йдуть всі. Як не заблукати, не розгубитися  у великій кількості пропозицій розвиненої приватної стоматології? Для цього пропонуємо наш невеликий перегляд провідних франківських зубних клінік, лабораторій та кабінетів.

КЛІНІКА WEST MEDICAL

Клініка WestMedical - багатопрофільний медичний заклад для всієї сім'ї. Тут працює велика команда досвідчених спеціалістів та молодих лікарів з європейською освітою.

В клініці проводяться консультації та лікування в напрямках: терапія, гастроентерологія, кардіологія, урологія, отоларингологія, стоматологія, флебологія та ін. Також у «West Medical» можна пройти УЗ-обстеження, ЕКГ, діагностику слуху у дорослих та дітей віком від 3-х років.

Здоров'я пацієнта є основною ціллю цього закладу. Турботливий та кваліфікований персонал допоможе  відчути переваги та якість медичних послуг приватної клініки, відчути себе захищеним та бажаним пацієнтом. Тут використовують сучасні методи діагностики, лікування та профілактики, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта з застосуванням не тільки медикаментозних засобів та методів, а й доброзичливого ставлення.

Пацієнтам також запропоновано широкий спектр якісних стоматологічних послуг: починаючи з ортодонтальної терапії до хірургії та імплантології. Над цим працює кваліфікований лікар-стоматолог. В роботі використовується найякісніше стоматологічне обладнання італійської фірми Anthos. До речі, для первинних пацієнтів діє знижка на чистку зубів 20%.

Клініка West Medical знаходиться:

Адреса: місто Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська 23 В, тел (066)8880316 (096)8880316

Email:[email protected]

Сайт: west-medical.if.ua

Фейсбук:https://www.facebook.com/westmedical.if

СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА  "EstetStudio" ГАЛИНИ МАКОГОН

Стоматологічна клініка "Estet Studio" Галини Макогон стоворена з метою надання кожному пацієнту, що звернувся за допомогою, якісних стоматологічних послуг. Тут працюють з клієнтом максимально чесно, відверто і фахово, з відповідальною турботою про кінцевий результат.

Співробітники клініки - добрі фахівці: ортопед, ортодонт, хірург дитячої та естетичної стоматології. Завдяки сучасному стоматологічному устаткуванню, застосуванню якісних матеріалів, передових технологій лікування, фахівцям вдається усунути різні стоматологічні проблеми, незалежно від їх складності.

Студія Галини Макогон - це повна стерильність інструментів, безболісність лікування, індивідуальні підходи до кожного клієнта гарантують якісні стоматологічні послуги, а комфортна атмосфера у клініці допоможе позбавитись психологічного напруження перед наступним візитом до лікаря.

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Стоматологічний кабінет, що на вул. Тролейбусна, 22 в Івано-Франківську - це втілення мрії пацієнтів про красиві та однаково функціональні зуби – для них це не просто робота, а швидше стиль життя, бачення шляху до відновлення життєвих цінностей кожного пацієнта.

Стоматологічний кабінет це:

 • надання стоматологічних послуг
 • терапевтично-ортопедичні послуги
 • сучасне якісне лікування
 • помірні ціни
 • Відновлюючи зуби, тут повертають їм форму, колір та риси, які раніше були частиною особистості пацієнта, враховують його індивідуальні характеристики (вік, колір шкіри та волосся, характер). Мета – забезпечити цілісність зубів, а разом з цим — і відчуття власної гідності пацієнта.

Що відрізняє цей стоматологічний кабінет від інших ? Якість, якість та ще раз якість конкретних робіт.

Тел. : +380 (342) 72-19-94 +380 (96) 051-74-77

Пошта: [email protected]

Графік: 9.00-20.00 – пн.-вт., 9.00-15.00 – сб.

СТОМАТОЛОГІЯ. ЗУБОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ «БІЛИЧ»

Стоматологічний центр «Білич» має свою власну зуботехнічну лабораторію, що дає можливість швидко та якісно проводити роботи з протезування та гарантувати високу якість робіт. На будь-якому етапі примірки конструкції пацієнт має можливість разом з техніком і лікарем обговорити і скоректувати форму, колір і вигляд виробу. Лабораторія оснащена сучасним устаткуванням.

При виробництві зубних протезів використовуються якісні німецькі маси і матеріали. Всі роботи виконуються в якісному артикуляторі. Зубні техніки, що працюють в цій технічній лабораторії, мають високу кваліфікацію і регулярно підвищують її.

Зуботехнічна лабораторія «Білич» - це:

 • Надання широкого спектру стоматологічних послуг;
 • Естетика та якісне виконання робіт різного рівня складності;
 • Вініри;
 • Естетична реставрація;
 • Безметалева кераміка і металокераміка;
 • Бюгельне складне протезування;
 • Індивідуальне виконання робіт згідно вимог та естетичних потреб клієнта;
 • Імплантологія;
 • Консультативні послуги.

Адреса: вул. С. Бандери, 1

Телефон: +380 (342) 50-15-07

Пошта:[email protected]

ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ

У «Центрі практичної стоматології» надають увесь спектр стоматологічних послуг для всіх: від наймолодших до найстарших та найвибагливіших пацієнтів, і головне —до кожного тут індивідуальний підхід та уважний сервіс.

Серед найпопулярніших напрямків роботи клініки наступні: дитяча стоматологія, ортодонтія, парадонтологія, терапія, ортопедія, профілактика зубної порожнини, хірургія. Над вашими зубами працює професійна команда, кожен учасник якої відповідає за окремий напрямок роботи та співпрацює один із одним задля створення вашої ідеальної посмішки.

«Центр практичної стоматології» —це не просто стоматологічна клініка, це сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта.Це професійна команда фахівців, які не стоять на місці, а постійно вдосконалюються та рухаються вперед через постійні семінари, навчання, майстер-класи та різноманітні курси. Кожен з них має свій напрямок роботи, в якому намагається бути найкращим, йти «в ногу з часом» та не втомлюється дивувати новинками!

СТОМАТОЛОГІЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ

«СТАНІСЛАВІВСЬКА ЛІЧНИЦЯ»

Стоматологія для дорослих та дітей "Станіславівська лічниця" практикує з 1995 року і була одним з перших приватних медичних закладів в нашому місті. Великий, понад 20-річний досвід роботи в поєднанні з сучасним підходом до надання стоматологічних послуг - це те, що вирізняє «Станіславівську лічницю». Поліклініка знаходиться в самому центрі Івано-Франківська, в історичній будівлі по вулиці Мазепи 6. Команда у складі п'яти лікарів та асистентів щоденно надає кваліфіковану стоматологічну допомогу пацієнтам всіх вікових категорій, а саме:

-лікування зубних каналів з використанням дентального мікроскопу;

-відновлення зубного ряду за допомогою вінірів, вкладок, реставрацій; -професійна гігієна та вибілювання зубів; -ортодонтія (брекет-системи, пластини); імплантація

 • дитячий прийом
 • діагностика цифровим рентген-апаратом
 • інтраоральна камера
 • Поліклініка використовує сучасні методи стерилізації, гарантуючи безпеку своїм пацієтам, котра є для нього пріоритетом.

Варто додати, що в «Станіславіській лічниці» діють дисконтні програми, а також надаються гарантійні картки на послуги. Крім того лікарі, при потребі, спілкуються англійською мовою.

Домовитись на безкоштовну консультацію можна за номером:+380 (342) 55-91-09 +380 (95) 135-55-50 або безпосередньо в кабінеті за адресою:

 • Сайт:http://www.stanislavdent.com/
 • Сайт:https://www.0342.ua/catalog/index/366998/stomatologia-dla-doroslih-i-ditej-stanislavivs-ka-li
 • Адреса: вул. Мазепи, 6/7
 • Тел.: +380 (342) 55-91-09 +380 (95) 135-55-50

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «РЕПОБОНА  ЛТД»

Робота медичного центру м. Івано-Франківська направлена на покращення якості життя людей, адже всі ми знаємо, що здоров'я-це основний атрибут щасливого життя, яка дарує людям впевненість в собі.

Завітавши до медичного центру «Репобона ЛТД», Ви отримаєте бажаний результат за допомогою найсучасніших методик, та з використання новітнього обладнання, а постійні акції та гнучка система знижок приємно Вас здивує.

Тут надають всі види стоматологічних та гінекологічних послуг. Пацієнти особливо цінують те, що всі процедури виконують висококваліфіковані лікарі із застосуванням ефективних препаратів та найновішого обладнання. Високий рівень технічного оснащення зуботехнічної лабораторії і хороші фахівці забезпечують якісне виготовлення знімних та незнімних зубних конструкцій.

Кожній жінці, що звернуться за допомогою до лікарів-гінекологів медичного центру допоможуть в найскорішому часі вирішити всі негаразди, та зробити її життя прекрасним, та яскравим. А обладнання новітнього покоління та сучасні медикаменти зробить всі процедури безболісними, та невідчутними.

Фейсбук:https://www.facebook.com/repobonail

Дбайте  про своє здоров'я вчасно, а головне-постійно!

Івано-Франківськ Івано-Франківськіновини стоматологія провідніклініки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
639 переглядів в січні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
«День краси» провели сьогодні в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті. Окрім макіяжу мешканкам закладу робили модні зачіски та стрижки. Наприкінці свята учасницям влаштували фотосесію, інформують UA: КАРПАТИ.                 Читайте також:  У Франківську рятують знедолених людей і тварин від холоду
Новини компаній
Якщо хочеш, щоб взуття слуговало довше, доглядай за ним. Так багатьом з нас говорили батьки. Догляд полягав в сушці на батареї або зі зім'ятою газетою, щоденному намазуванні взуттєвим кремом та чищення від бруду. До сушінні взуття варто підійти з усією відповідальністю, тому що неправильна процедура не тільки зіпсує зовнішній вигляд взуття, а й значно скоротить термін служби. Наше рішення в сушінні взуття вразить вас. Супер-сушарка для взуття Shoes Drying...
Суспільство
Служба оперативного реагування виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради інформує про відключення для проведення ремонтних робіт. Сьогодні, 23 січня без світла чи газу залишаться мешканці кількох вулиць, інформує Бліц-Інфо. Зокрема не буде світла: вул.Берегова буд. 5,   9,   17, 25, 28 вул.Карпатська буд. 10, 12, 14 вул.Бобикевича буд. 2,   3,   4,   5,   6, 8, 10 вул.Сніжна буд. 15в,   15б,   15а,   15,   17,   19,   21,   24,   25,   26,   27,...
Суспільство
Цьогорічна зима менш морозна, ніж минула, але змерзнути можна й тепер. У холодну пору треба допомагати тим, хто не має даху над головою, і добре кутатися самим. Допоможуть чаєм і медоглядом Для безхатьків і всіх, кому треба зігрітися, в Івано-Франківську вже кілька років поспіль взимку відкривають стаціонарні пункти обігріву. Цьогоріч їх вісім: п’ять денних і три цілодобові. Денні працюють у поліклініках з 8.00 до 18.00: у першій (Чорновола, 59-а), другій...
Суспільство
Туристичний потенціал Прикарпаття вперше представлять у Нью-Йорку на одній із провідних спеціалізованих виставок The New York Times Travel show. Українську експозицію на масштабному заході в американському мегаполісі, що триватиме з 25 до 27 січня, презентуватиме Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області, повідомляє Фіrtka.if.ua.  "Понад 32 тисячі гостей та професіоналів у галузі туризму відвідали The New York Times Travel show торік. Тож,...
Суспільство
Сьогодні, 22 січня, помер екс-голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук. Про це "Галицькому Кореспонденту" стало відомо з власних джерел. Відомо також, що Василь Скрипничук протягом останніх кількох днів лежав у лікарні, але діагноз, з яким він потрапив у медичний заклад, наразі не розголошують. Скрипничук був головою Івано-Франківської обласної ради з 2012 року, а потім – її депутатом. 20 липня 2017 року був позбавлений депутатських повнов...
Кримінал
З прикарпатцями й надалі трапляється прикра халепа, а саме - потрапляння до пастки винахідливих та нахабних шахраїв. Так, 33-річний житель Івано-Франківська став жертвою шахраїв купуючи мобільний телефон через інтернет-сайт. Чоловік перерахував 12 тисяч 100 гривень шахраям, але мобільного пристрою так і не отримав, інформує  СК ГУНП в Івано-Франківській області. Також жертвою шахраїв стала 55-річна жителька Калуського району. До неї зателефонували нібито п...
Суспільство
Україна сьогодні відзначає значну дату в своїй історії. Адже 100 років тому був підписаний Акт про злуку УНР та ЗУНР. Тепер 22 січня у нас в країні відоме як День Соборності. В Івано-Франківську долучились до святкувань і цього року в місті вирішили створити 10-кілометровий ланцюг єднання. У 1919 році такий “живий ланцюг” об’єднав Львів та Київ. Нині тисячі франківців, взявшись за руки, сполучили дві протилежні частини міста (від вул. Тисменицької до Калус...
Кримінал
21 січня до поліції надійшла заява від 20-річного жителя Калуша, про те, що в нього викрали автомобіль. Заявник повідомив, що в період часу з 01:00 по 02:00 невідома особа незаконно заволоділа його автомобілем "Рено Кліо", який був припаркований біля під'їзду. Наразі правоохоронці шукають зловмисника, - інформує прес-служба ГУНП Івано-Франківської області. Читайте також:  Група осіб, які грабували автомобілі на Буковелі, чекатимуть на вирок у СІЗО