• Головна
 • Здорові зуби - красива усмішка: огляд провідних стоматологічних клінік Івано-Франківська
18:08, 27 вересня 2017 р.

Здорові зуби - красива усмішка: огляд провідних стоматологічних клінік Івано-Франківська

Стоматологія - одна з найважливіших напрямів лікувальної сфери, до стоматолога рано чи пізно йдуть всі. Як не заблукати, не розгубитися  у великій кількості пропозицій розвиненої приватної стоматології? Для цього пропонуємо наш невеликий перегляд провідних франківських зубних клінік, лабораторій та кабінетів.

КЛІНІКА WEST MEDICAL

Здорові зуби - красива усмішка: огляд провідних стоматологічних клінік Івано-Франківська, фото-1

Клініка WestMedical - багатопрофільний медичний заклад для всієї сім'ї. Тут працює велика команда досвідчених спеціалістів та молодих лікарів з європейською освітою.

Здорові зуби - красива усмішка: огляд провідних стоматологічних клінік Івано-Франківська, фото-2

В клініці проводяться консультації та лікування в напрямках: терапія, гастроентерологія, кардіологія, урологія, отоларингологія, стоматологія, флебологія та ін. Також у «West Medical» можна пройти УЗ-обстеження, ЕКГ, діагностику слуху у дорослих та дітей віком від 3-х років.

Здорові зуби - красива усмішка: огляд провідних стоматологічних клінік Івано-Франківська, фото-3

Здоров'я пацієнта є основною ціллю цього закладу. Турботливий та кваліфікований персонал допоможе  відчути переваги та якість медичних послуг приватної клініки, відчути себе захищеним та бажаним пацієнтом. Тут використовують сучасні методи діагностики, лікування та профілактики, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта з застосуванням не тільки медикаментозних засобів та методів, а й доброзичливого ставлення.

Пацієнтам також запропоновано широкий спектр якісних стоматологічних послуг: починаючи з ортодонтальної терапії до хірургії та імплантології. Над цим працює кваліфікований лікар-стоматолог. В роботі використовується найякісніше стоматологічне обладнання італійської фірми Anthos. До речі, для первинних пацієнтів діє знижка на чистку зубів 20%.

Клініка West Medical знаходиться:

Адреса: місто Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська 23 В, тел (066)8880316 (096)8880316

Email:[email protected]

Сайт: west-medical.if.ua

Фейсбук:https://www.facebook.com/westmedical.if

СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА  "EstetStudio" ГАЛИНИ МАКОГОН

Здорові зуби - красива усмішка: огляд провідних стоматологічних клінік Івано-Франківська, фото-8

Стоматологічна клініка "Estet Studio" Галини Макогон стоворена з метою надання кожному пацієнту, що звернувся за допомогою, якісних стоматологічних послуг. Тут працюють з клієнтом максимально чесно, відверто і фахово, з відповідальною турботою про кінцевий результат.

Співробітники клініки - добрі фахівці: ортопед, ортодонт, хірург дитячої та естетичної стоматології. Завдяки сучасному стоматологічному устаткуванню, застосуванню якісних матеріалів, передових технологій лікування, фахівцям вдається усунути різні стоматологічні проблеми, незалежно від їх складності.

Здорові зуби - красива усмішка: огляд провідних стоматологічних клінік Івано-Франківська, фото-11

Студія Галини Макогон - це повна стерильність інструментів, безболісність лікування, індивідуальні підходи до кожного клієнта гарантують якісні стоматологічні послуги, а комфортна атмосфера у клініці допоможе позбавитись психологічного напруження перед наступним візитом до лікаря.

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Стоматологічний кабінет, що на вул. Тролейбусна, 22 в Івано-Франківську - це втілення мрії пацієнтів про красиві та однаково функціональні зуби – для них це не просто робота, а швидше стиль життя, бачення шляху до відновлення життєвих цінностей кожного пацієнта.

Стоматологічний кабінет це:

 • надання стоматологічних послуг
 • терапевтично-ортопедичні послуги
 • сучасне якісне лікування
 • помірні ціни
 • Відновлюючи зуби, тут повертають їм форму, колір та риси, які раніше були частиною особистості пацієнта, враховують його індивідуальні характеристики (вік, колір шкіри та волосся, характер). Мета – забезпечити цілісність зубів, а разом з цим — і відчуття власної гідності пацієнта.

Що відрізняє цей стоматологічний кабінет від інших ? Якість, якість та ще раз якість конкретних робіт.

Тел. : +380 (342) 72-19-94 +380 (96) 051-74-77

Пошта: [email protected]

Графік: 9.00-20.00 – пн.-вт., 9.00-15.00 – сб.

СТОМАТОЛОГІЯ. ЗУБОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ «БІЛИЧ»

Стоматологічний центр «Білич» має свою власну зуботехнічну лабораторію, що дає можливість швидко та якісно проводити роботи з протезування та гарантувати високу якість робіт. На будь-якому етапі примірки конструкції пацієнт має можливість разом з техніком і лікарем обговорити і скоректувати форму, колір і вигляд виробу. Лабораторія оснащена сучасним устаткуванням.

При виробництві зубних протезів використовуються якісні німецькі маси і матеріали. Всі роботи виконуються в якісному артикуляторі. Зубні техніки, що працюють в цій технічній лабораторії, мають високу кваліфікацію і регулярно підвищують її.

Зуботехнічна лабораторія «Білич» - це:

 • Надання широкого спектру стоматологічних послуг;
 • Естетика та якісне виконання робіт різного рівня складності;
 • Вініри;
 • Естетична реставрація;
 • Безметалева кераміка і металокераміка;
 • Бюгельне складне протезування;
 • Індивідуальне виконання робіт згідно вимог та естетичних потреб клієнта;
 • Імплантологія;
 • Консультативні послуги.

Адреса: вул. С. Бандери, 1

Телефон: +380 (342) 50-15-07

Пошта:[email protected]

ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ

У «Центрі практичної стоматології» надають увесь спектр стоматологічних послуг для всіх: від наймолодших до найстарших та найвибагливіших пацієнтів, і головне —до кожного тут індивідуальний підхід та уважний сервіс.

Серед найпопулярніших напрямків роботи клініки наступні: дитяча стоматологія, ортодонтія, парадонтологія, терапія, ортопедія, профілактика зубної порожнини, хірургія. Над вашими зубами працює професійна команда, кожен учасник якої відповідає за окремий напрямок роботи та співпрацює один із одним задля створення вашої ідеальної посмішки.

«Центр практичної стоматології» —це не просто стоматологічна клініка, це сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта.Це професійна команда фахівців, які не стоять на місці, а постійно вдосконалюються та рухаються вперед через постійні семінари, навчання, майстер-класи та різноманітні курси. Кожен з них має свій напрямок роботи, в якому намагається бути найкращим, йти «в ногу з часом» та не втомлюється дивувати новинками!

СТОМАТОЛОГІЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ

«СТАНІСЛАВІВСЬКА ЛІЧНИЦЯ»

Стоматологія для дорослих та дітей "Станіславівська лічниця" практикує з 1995 року і була одним з перших приватних медичних закладів в нашому місті. Великий, понад 20-річний досвід роботи в поєднанні з сучасним підходом до надання стоматологічних послуг - це те, що вирізняє «Станіславівську лічницю». Поліклініка знаходиться в самому центрі Івано-Франківська, в історичній будівлі по вулиці Мазепи 6. Команда у складі п'яти лікарів та асистентів щоденно надає кваліфіковану стоматологічну допомогу пацієнтам всіх вікових категорій, а саме:

-лікування зубних каналів з використанням дентального мікроскопу;

-відновлення зубного ряду за допомогою вінірів, вкладок, реставрацій; -професійна гігієна та вибілювання зубів; -ортодонтія (брекет-системи, пластини); імплантація

 • дитячий прийом
 • діагностика цифровим рентген-апаратом
 • інтраоральна камера
 • Поліклініка використовує сучасні методи стерилізації, гарантуючи безпеку своїм пацієтам, котра є для нього пріоритетом.

Варто додати, що в «Станіславіській лічниці» діють дисконтні програми, а також надаються гарантійні картки на послуги. Крім того лікарі, при потребі, спілкуються англійською мовою.

Домовитись на безкоштовну консультацію можна за номером:+380 (342) 55-91-09 +380 (95) 135-55-50 або безпосередньо в кабінеті за адресою:

 • Сайт:http://www.stanislavdent.com/
 • Сайт:https://www.0342.ua/catalog/index/366998/stomatologia-dla-doroslih-i-ditej-stanislavivs-ka-li
 • Адреса: вул. Мазепи, 6/7
 • Тел.: +380 (342) 55-91-09 +380 (95) 135-55-50

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «РЕПОБОНА  ЛТД»

Робота медичного центру м. Івано-Франківська направлена на покращення якості життя людей, адже всі ми знаємо, що здоров'я-це основний атрибут щасливого життя, яка дарує людям впевненість в собі.

Завітавши до медичного центру «Репобона ЛТД», Ви отримаєте бажаний результат за допомогою найсучасніших методик, та з використання новітнього обладнання, а постійні акції та гнучка система знижок приємно Вас здивує.

Тут надають всі види стоматологічних та гінекологічних послуг. Пацієнти особливо цінують те, що всі процедури виконують висококваліфіковані лікарі із застосуванням ефективних препаратів та найновішого обладнання. Високий рівень технічного оснащення зуботехнічної лабораторії і хороші фахівці забезпечують якісне виготовлення знімних та незнімних зубних конструкцій.

Кожній жінці, що звернуться за допомогою до лікарів-гінекологів медичного центру допоможуть в найскорішому часі вирішити всі негаразди, та зробити її життя прекрасним, та яскравим. А обладнання новітнього покоління та сучасні медикаменти зробить всі процедури безболісними, та невідчутними.

Фейсбук:https://www.facebook.com/repobonail

Дбайте  про своє здоров'я вчасно, а головне-постійно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #стоматологія #провідніклініки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...