• Головна
  • Франківців запрошують до правозахисної майстерні
10:40, 5 жовтня 2017 р.

Франківців запрошують до правозахисної майстерні

Франківців запрошують взяти участь до правохзахисної майстерні соціального перфомансу "Свідомі діяти".

Франківців запрошують до правозахисної майстерні, фото-1

Із 13 по 16 листопада Молодіжна організація “СТАН” влаштовує Правозахисну майстерню соціального перфомансу “Свідомі діяти” в освітньому домі “Хата-Майстерня” (с. Бабин, Івано-Франківська область). Відбір учасників та учасниць розпочато!

Мета Правозахисної майстерні - сприяти діалогу та примиренню в українському суспільстві, протидіяти упередженням і дискримінації.

Учасники та учасниці:

  •  ознайомляться із досвідом ефективного використання мистецьких практик з метою захисту прав людини, становлення діалогу в громадах, сприяння миру (власний досвід організації “СТАН”, та досвід світових мит(-ців/чинь)- акціоніст(-ів/ок), будуть мати змогу обмінятись своїм досвідом);
  • розроблять спільний перфоманс до Міжнародного дня миру, 16 листопада. Перфоманс за методикою форум театру стане інтервенцією в простір Івано-Франківська;
  • оволодіють необхідними інструментами для поглиблення діалогу у своєму середовищі.

“Наша цільова аудиторія: активісти та активістки, митці та митчині, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, люди різної національності та етнічного походження,представники та представниці різних спільнот зі своїм унікальним досвідом. Ми також відкриті для молоді шкільного віку, - говорить тренерка майстерні Олеся Архіпова, - У такому різноманітному колі ми спробуємо усвідомити, хто такий активіст, його призначення та інструменти дій”.

Щоб взяти участь у Правозахисній майстерні соціального перфомансу “Свідомі діяти” заповніть анкету за посиланням https://goo.gl/yVBA3s до 22 жовтня (включно). Про результати відбору організатор(к)и повідомлять не пізніше 24 жовтня.

Майстерня “Свідомі діяти” є частиною проекту «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», який реалізовує ГО «Молодіжна організація «СТАН» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

Посилання на подію у Facebook та на сторінці ГО “МО “СТАН”:

https://goo.gl/Sd8pqF

https://goo.gl/SWcCHh

Додаткова інформація за телефоном: (095) 80-69- 610 Юлія Сінькевич - координаторка майстерні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #громадськаініціатива
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...