• Головна
  • Міжнародна науково-практична конференція на пошанування пам'яті М. Фіголя
15:41, 19 жовтня 2017 р.

Міжнародна науково-практична конференція на пошанування пам'яті М. Фіголя

Сьогодні в Івано-Франківську відбувається Міжнародна науково-практична конференція «Мистецтво Прикарпаття в соціокультурному просторі України» (на пошанування 90-ї річниці від дня народження Михайла Фіголя )». Таким чином вирішили вшанувати пам'ять відомого українського живописця та мистецтвознавця його колеги та учні з Прикарпатського національного університету.

Конференцію організовує кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, на якій працював видатний митець і яка донедавна була названа його іменем. До організації конференції долучились також Музей мистецтв Прикарпаття та Національний заповідник «Давній Галич».

Міжнародна науково-практична конференція на пошанування пам'яті М. Фіголя, фото-1

Учасники конференції реперезентують сучані наукові дослідження в галузі мистецтвознавства, культурології, педагогіки України, Молдови, Словаччини та Росії. У дослідженнях розкривається значення особистості Михайла Фіголя в контексті мистецько-культурного життя Прикарпаття; і сторія та актуальні проблеми розвитку пластичних мистецтв краю; значення музичного і театрального мистецтва Прикарпаття в соціокультурному просторі України та зарубіжжя; традиції та перспективи розвитку мистецької освіти західного регіону України.

Пленарне засідання конференції відбулося у виставковій залі Музею мистецтв Прикарпаття, секційні засідання - в аудиторіях Навчально-наукового інституту мистецтв.

Міжнародна науково-практична конференція на пошанування пам'яті М. Фіголя, фото-2

У виставковій залі музею в рамках конференції відкрилася виставка робіт студентів кафедри образотворчого і декоративно прикладного мистецтва та реставрації.

Міжнародна науково-практична конференція на пошанування пам'яті М. Фіголя, фото-3

Крім того, 20 жовтня учасники конференції матимуть можливість відвідати виставку «Фіголь невідомий» у картинній галереї м. Галича. А також переглянути документальний фільм про геніального митця і науковця.

Міжнародна науково-практична конференція на пошанування пам'яті М. Фіголя, фото-4

Зазначимо, що світ уже побачив науковий збірник матеріалів конференції, який можна буде знайти в бібліотеках Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та бібліотеках міста.

Міжнародна науково-практична конференція на пошанування пам'яті М. Фіголя, фото-5

Читайте також: Як пройшла конференція TEDx у Франківську? Думки учасників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конференція #МихайлоФіголь #кафедраобразотворчогоідекоративно-прикладногомистецтватареставрації #мистецтво #живопис #виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...