![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
13:30, 7 листопада 2017 р.
Фейкові волонтери заживо поховали калушанина.
Днями мережу облетіло сповіщення про те, що в зоні бойових дій, під Авдіївкою, загинув військовий з Калуша Вадим Вдовиченко. Проте, світлини, на яких, нібито, зображений хлопець, викрили шахраїв.
Як виявилося на фотографіях зображений ніякий не 22-річний Вадим з Калуша, а Роман Семенко, який справді родом з цього міста, проте давно там не живе. Наразі, він мешкає в столиці. Та запевняє, що має сумніви чи примарний Вдовиченко взагалі існував, адже твердження про смерть бійця "ПС" спростували не тільки волонтери, а й військові ДУКу.
![Калушанин Роман Семенко впізнав себе на світлинах з інформацією про... Калушанин Роман Семенко впізнав себе на світлинах з інформацією про загибель Вадима Вдовиченка](/dist-assets/images/cap.jpg)
Калушанин Роман Семенко впізнав себе на світлинах з інформацією про загибель Вадима Вдовиченка
Розмовляючи з представниками ЗМІ "хлопець із фотографій" розповів, що має інформацію, про те, що його світлини зловмисники використовували у фальшивій волонтерській кампанії
"Мої фото просто використали, скопіювавши їх з моєї сторінки у соцмережі. Також я дізнався, що ці ж фото невідомі використовували для збору коштів начебто для потреб АТО. Якась особа чи ціла організація видає себе "Вадимом Вдовиченком" і учасником АТО, якого, відповідно, ніхто і не бачив. Думаю, що це ціла організація, яка користується ситуацію в країні і довірою людей".
Крім того, Роман Семенко повідомив, що неодноразово блокував у соцмережах фейкові сторінки тазвертався до служби технічної підтримки. Наразі йому доведеться звертатися у правоохоронні органи.
Першими інформацію про загибель правосекторівця спростували користувачі соцмереж. Керівник калуського "Правого сектора" Олег Бутусін такожпідтвердив, що загиблих нема. А волонтер Віталій Кобута додав:
"Хтось просто його фотки взяв і пустив фейк. Бійці з ДУК ПС спростовують інформацію яка викладена в пості. Нема ніяких даних по загиблих в "Правому секторі". І командир першої штурмової спростовує інформацію. А на фото — зовсім інший калушанин".
![Фейкові волонтери заживо поховали калушанина., фото-2 Фейкові волонтери заживо поховали калушанина., фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Фейкові волонтери заживо поховали калушанина., фото-3 Фейкові волонтери заживо поховали калушанина., фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Фейкові волонтери заживо поховали калушанина., фото-4 Фейкові волонтери заживо поховали калушанина., фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайе також: Волонтери просто неба збирали допомогу для української армії. ВІДЕО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...