08:00, 12 листопада 2017 р.
Метеозалежність: як зберегти гарне самопочуття та настрій
Метеочутливість - показник слабкості здоров'я. За даними медиків, на сьогодні метеопатами можна вважати третину чоловіків і майже половину жінок. Чому ж організм не справляється зі змінами зовнішнього середовища і як з цим боротися?
Як боротися із метеозалежністю
В боротьбі з метеозалежністю допоможуть фізична активність, повноцінний відпочинок і збалансоване харчування. Найбільш відчутний ефект дають фізпроцедури: ванни, контрастний душ, розтирання мокрим рушником, гімнастика, сонячні та повітряні ванни, зміцнюючий масаж і самомасаж.
У раціоні метеозалежних, схильних до підвищення артеріального тиску, мають бути свіжі овочі, соки, трав'яні відвари. Слід обмежити вживання м'ясних страв, міцного чаю й кави, з приправ прибрати всі види перцю, перейшовши на пряні трави.
Результат пошуку зображень за запитом "пряні трави"
Якщо ваша метеозалежність проходить по гіпотонічному типу, тобто з пониженням тиску, тонізуючі напої та гостра їжа будуть вам тільки корисні. Допоможуть і збори трав або краплі, у складі яких є пустирник, м'ята, валеріана, глід, шипшина, елеутерокок, золотий корінь.
Результат пошуку зображень за запитом "гостра їжа"
Чому відбувається збій
Причин метеочутливості безліч. Це брак свіжого повітря і простору, недостатній сон. Також негативно позначаються шкідливі звички - переїдання, куріння, часте вживання слабоалкогольних і міцних спиртних напоїв.
В групу ризику метеозалежності потрапляють жителі міст. Забруднене повітря та шум здатні істотно порушити захисні механізми організму.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:25
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:37, 6 листопада
10:59, 31 жовтня
19:37, 6 листопада
19:37, 6 листопада
19:37, 6 листопада
live comments feed...