• Головна
  • Нові лампочки в дитсадках і лікарні зекономлять 329 тисяч гривень
17:00, 30 серпня 2012 р.

Нові лампочки в дитсадках і лікарні зекономлять 329 тисяч гривень

Управлінням економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківського міськвиконкому розроблено проекти із заміни ламп розжарювання на енергозберігаючі світлодіодні у бюджетних закладах містах. Головна мета проектів – економія коштів міського бюджету.

Одним із проектів передбачено заміну ламп розжарювання у дошкільних навчальних закладах №№10,12,14 та 28 у кількості 1233 одиниць. Для реалізації проекту передбачено залучення фінансування у обсязі 333480 грн. Згідно проекту, річне споживання електричної енергії на освітлення у згаданих навчальних закладах зменшиться з 172,2 тис. кВт/год. до 18,08 тис. кВт/год. Відповідно, річна економія коштів міського бюджету складатиме більше 174000 гривень.

Іншим проектом передбачено заміну ламп розжарювання у приміщеннях Центральної міської клінічної лікарні у кількості 1044 одиниць. Для реалізації проекту передбачено залучення фінансування у обсязі 295641 грн. Згідно проекту, річне споживання електричної енергії на освітлення у приміщеннях ЦМКЛ зменшиться з 158,5 тис. кВт/год. до 19,66 тис. кВт/год. Відповідно, річна економія коштів міського бюджету складатиме більше 155000 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...