![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
14:20, 3 вересня 2012 р.
Майже 100 дітей з Прикарпаття вирушили до Артеку (ВІДЕО)
Майже сотня прикарпатських школярів вирушили до одного з найвідоміших та найдорожчих оздоровчих таборів України. Там для цих хлопців та дівчат організують тематичну зміну під назвою «Дитячим ініціативам — так!».
Серед майбутніх «артеківців» — діти пільгових категорій: сироти та учні з малозабезпечених сімей. Поїздка у знаменитий центр дозвілля для них — безкоштовна. Інші батьки путівки отримали менш ніж за півціни.
Для більшості із цих школярів «Артек» — заповітна мрія. Адже відпочинок у таборах дитячого центру обіцяє бути незабутнім. Не натішаться можливістю відправити своїх чад до моря і батьки майбутніх «артеківців».
Остання у цьому році літня табірна зміна для прикарпатців завершиться 21 вересня. Але навчання учні не пропустять — поміж відпочинком «артеківці» відвідуватимуть базові уроки у тамтешній школі. Загалом цього року до «Артеку» на тематичні оздоровчі зміни направили понад 900 дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...