• Головна
  • У Івано-Франківську пройшла велоестафета (ФОТО)
15:30, 3 вересня 2012 р.

У Івано-Франківську пройшла велоестафета (ФОТО)

В рамках року спорту та здорового способу життя в Україні та з нагоди Дня фізичної культури та спорту восьмий рік поспіль територією Івано-Франківської області проходить Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає країну!».

У Івано-Франківську пройшла велоестафета  (ФОТО), фото-1

Велоестафета охоплює всі регіони України та проходить з 31 серпня по 8 вересня 2012 року за трьома маршрутами одночасно: західному, південному та східному.

У Івано-Франківську пройшла велоестафета  (ФОТО), фото-2

На кордоні Чернівецької області 1 вересня 2012 р. Івано-Франківщина урочисто з хлібом та сіллю зустріла учасників велоестафети. З привітаннями виступив перший заступник голови Снятинської райдержадміністрації Степан Максим’юк та директор Івано-Франківського ОЦФЗН «Спорт для всіх» Святослав Бойко. До учасників велопробігу з міст Чернівців, Хмельницького, Вінниці та Тернополя (44 чол.) приєднались 11 велосипедистів з Івано-Франківщини і вирушили в  дорогу згідно маршруту: міста Снятин - Коломия - Івано-Франківськ.

У Івано-Франківську пройшла велоестафета  (ФОТО), фото-3

У місті Коломиї відбувся мітинг на підтримку учасників велопробігу з покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. З привітальним словом до учасників велопробігу звернувся начальник відділу у справах молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації Василь Буджак , начальник відділу у справах молоді та спорту Коломийської міської ради Володимир Колесник та інші керівники краю. 

У Івано-Франківську пройшла велоестафета  (ФОТО), фото-4

У всіх населених пунктах, через які проходила велоестафета, учасників  радо вітали місцеві жителі. На кордоні Коломийського та  Тисменицького районів учасникам   велопробігу вручили хліб-сіль.

О 18 годині учасники велопробігу прибули  до м. Івано-Франківська, де в урочистій обстановці відбувся мітинг, зустріч з хлібом та сіллю, покладання квітів до пам’ятника Івана Франка, концерт учасників самодіяльності нашого краю. З привітальним словом на мітингу виступили заступник Івано-Франківського міського голови Михайло Верес, начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Мирослав Карабін, голова комітету з фізичної культури та спорту Івано-Франківського міськвиконкому Віталій Матешко, заступник директора ВЦФЗН «Спорт для всіх» Тетяна Лучок та інші керівники краю.

У Івано-Франківську пройшла велоестафета  (ФОТО), фото-5

Ранком 2 вересня велосипедисти вирушили до будинку облдержадміністрації, де учасників велопробігу привітав перший заступник начальника головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Михайло Марцинюк і побажав їм доброї дороги.

Далі  колона велосипедистів вирушила  по маршруту до міста Калуша.

У Івано-Франківську пройшла велоестафета  (ФОТО), фото-6

 Калуш гостинно з хлібом та сіллю зустрів  учасників велопробігу. В центрі Калуша відбувся невеликий мітинг, де з привітальним словом виступив директор Калуського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також привітали велосипедистів невеличким концертом художньої самодіяльності юні калушани.

 

У Івано-Франківську пройшла велоестафета  (ФОТО), фото-7

 Далі  велосипедисти рушили до Долини, де їх теж з хлібом та сіллю радо вітали керівники краю та жителі міста. З привітанням на невеличкому мітингу виступили    керівник      апарату  Долинської райдержадміністрації Катерина Олійник, начальник відділу у справах молоді та спорту  райдержадміністрації Володимир Най.

У Івано-Франківську пройшла велоестафета  (ФОТО), фото-8

О 13.30 год. на Торунському перевалі (кордон Закарпатської та Івано-Франківської областей) відбувся урочистий перехід учасників велоестафети до Закарпатської області.          

Хід проведення велоестафети по Івано-Франківській області супроводжувався висвітленням її у засобах масової інформації та регіональних телекомпаній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...