![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
17:20, 3 вересня 2012 р.
Керівник «Івано-Франківськгаз» розповів, як на Прикарпатті крадуть газ
Як розповів сьогодні голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Прокопів, однією з проблем підприємства є систематичні крадіжки природного газу. Лише цього року спеціалістами виявлено 191 випадок таких злочинів.
«У Івано-Франківській області працювати непросто, є дуже багато спеціалістів, які мають доступ до зварки, до технологій, до усього іншого. Наприклад – Косів. Гуцули у нас уміють усе: блоху підкувати, писанку намалювати і по самовільному втручанню в роботу лічильників цей район на першому місці», – розповідає Ігор Прокопів.
Він розповів, що досить часто мешканці при будівництві хати одразу врізають дві лінії, одну офіційну, іншу – ні. «За одну ніч закопають – і спробуй знайти», – скаржаться газовики, розповідаючи про заховані у стінах помешкань газові крани.
Ще один з прикладів «народної творчості»: газова труба всередині водяної, яку виявили тільки завдяки витоку газу, або переключення у стовпчику на паркані, випадково виявлене після аварії, коли авто в’їхало у цей стовпчик.
Не менш вигадливі і мешканці Коломиї. Тут власник одного з магазинів протягом ночей нагрівав приміщення до 30˚, а на день усе виключав. У нього були встановлені спеціальні магніти, які впливають на лічильник і які виявити теж неможливо. Тільки перевірка о 7.00 виявила крадіжку газу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...