• Головна
  • Івано-Франківський Коледж фізвиховання буде реорганізовано
14:24, 4 вересня 2012 р.

Івано-Франківський Коледж фізвиховання буде реорганізовано

Івано-Франківський Коледж фізичного виховання стоїть на порозі історичної реорганізації. Місцевий навчальний заклад вже незабаром може стати структурним підрозділом столичного Національного університету фізичного виховання і спорту України. Це найвищий ВУЗ у галузі.

Аби обговорити можливість об'єднання закладів, до обласного центру прибув ректор столичного університету Євген Імас, який вже зустрівся з керівниками області та колективом коледжу. Як інформує радіо Західний полюс, на Прикарпатті таку ініціативу зустріли позитивно. Очікуютть, що в таких спосіб в коледжі покращиться матеріально-технічна база, і зросте рівень акредитації — до інституту.

Приєднання коледжу до національного університету, повідомив його ректор, може відбутися вже цього року. Принаймні цьому сприяють підтримка обох сторін і навіть профільного міністерства. Столичний ВУЗ обіцяє не лише розвивати якість навчання у прикарпатському коледжі. Кажуть, візьмуться залучати кошти з держбюджету на будівництво одразу трьох палаців спорту — льодового, плавального та ігрового.

У коледжі фізичного виховання на денній та заочній формі навчаються близько тисячі студентів. З наступного навчального року тут планують відкрити дві нові спеціальності — спортивну реабілітацію та туризм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...