![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
11:05, 5 вересня 2012 р.
Працівники «АТП-0928» будять івано-франківців о третій ночі
Працівники івано-франківського перевізника твердих побутових відходів «АТП-0928» будять мешканців обласного центру посеред ночі. Відповідну інформацію озвучив вчора, під час оперативної наради в міськвиконкомі перший заступник Івано-Франківського міського голови Зіновій Фітель.
З його слів, нещодавно він приймав у себе мешканців будинків №№ 189 та 191 по вулиці Вовчинецькій. Вказані прийшли з багатьма комунальними проблемами і в тому числі поскаржились на працівників «АТП-0928», що ті, мовляв, починають прибирати сміття з розташованого на подвір’ї їх будинків контейнерного майданчика о… третій годині ночі. «Починайте хоча б о шостій, - звернувся пан Фітель до директора підприємства Максима Василечка, - там п'ятнадцять баків. Ви людям не даєте спати».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...