• Головна
  • В Івано-Франківську видаватимуть міжнародний науковий журнал «Oriens Aliter»
13:36, 6 вересня 2012 р.

В Івано-Франківську видаватимуть міжнародний науковий журнал «Oriens Aliter»

З 3 до 4 серпня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника перебував доктор Карлового університету Станіслав Туміс.

Метою візиту є узгодження з Вченою радою університету концепції створення міжнародного журналу «Oriens Aliter», засновником якого є Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Карлів університет у м.Прага (Чеська Республіка). 

Журнал «Oriens Aliter» видаватиметься російською та англійською мовами і має на меті ознайомити науковців, широку громадськість Європи з історією та культурою держав Центрально-Східної Європи, з політичними процесами, що відбуваються в умовах глобалізації світу.

Як відзначив ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда, даний проект є одним із важливих кроків у  реалізації підписаних у квітні 2012 року договорів про співпрацю між двома навчальними закладами. Доктор Станіслав Туміс передав вітання ректору Прикарпатського університету від ректорату Карлового університету, доктора філософського факультету, професора Михайла Стегліка, директора Інституту Східної Європи, професора Марека Пшигоди.

Із сторони Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника координатором даного проекту є стипендіат Чеської Асоціації Наук, доктор політичних наук, професор Михайло Нагорняк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...