• Головна
  • В Івано-Франківську знову з’являться паркувальники
11:10, 7 вересня 2012 р.

В Івано-Франківську знову з’являться паркувальники

Нагадаємо, що з 1 січня цього року набули чинності пункти 14 і 16 постанови Кабміну від 3 грудня 2009 року №1342 «Про затвердження правил паркування транспортних засобів». За новими правилами, відведені майданчики для платного паркування обов’язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами (не менше одного на 10 місць). Крім того, на платних парковках повинні бути встановлені автоматичні в’їзні та виїзні термінали.

Оскільки владі Івано-Франківська виявилося не по кишені закупити паркувальні автомати, комунальне підприємство «Сервіс-авто» перестало стягувати з водіїв гроші за паркування.

Втім, як інформує Галицький кореспондент, на сесії 6 вересня, депутати прийняли рішення відновити роботу паркувальників. «Законодавство не дозволяє суб’єктам господарювання, зокрема «Сервіс-авто» працювати. В Україні дуже мало випадків, коли закупилися паркувальні автомати, які працюють згідно з усталеним законодавством, - сказав депутат міськради Михайло Сеньків. – В Івано-Франківську було прийнято рішення не порушувати постанову Кабінету міністрів і працювати в межах норм чинного законодавства. Але так працювати не можна…».

Тому депутат запропонував доповнити рішення «Про виконання бюджету за перше півріччя 2012 року» пунктом: «З метою виконання планових надходжень зі збору за місцеве паркування транспортних засобів зобов’язати КП «Сервіс-авто» відновити роботу паркувальних майданчиків, зокрема шляхом укладення агенції договорів з продажу паркувальних талонів з суб’єктами господарської діяльності».

Більшість депутатів підтримали пропозицію Сеньківа. Тож невдовзі на вулицях Івано-Франківська знову з’являться паркувальники, які працюватимуть всупереч постанові Кабміну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...