![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
08:30, 11 вересня 2012 р.
Дві дівчинки з Івано-Франківська пограбували торговий центр у Львові
Правоохоронці Пустомитівського райвідділу міліції затримали одразу трьох злодіїв, які обчистили торговий центр у Львові. Ними виявились дві мешканки Івано-Франківщини та мешканець села Сокільники.
У Пустомитівський райвідділ міліції 8 вересня звернувся співробітник служби охорони кількох магазинів одного з торгових центрів Львова. Спершу чоловік повідомив про зникнення чоловічих кросівок вартістю понад 600 гривень, а згодом – про крадіжку трьох жіночих майок вартістю 149 гривень.
Того ж дня із заявою до правоохоронців звернулась менеджер вказаного торгового центру та повідомила, що з одного з магазинів викрали жіночі штани та футболку вартістю майже 600 гривень.
Усіх злодіїв одразу затримали і привели до райвідділу міліції. Як виявилось, жіночі речі поцупили двоє 16-річних дівчат з Івано-Франківщини, а кросівки викрав хлопець зі села Сокільники«Усіх злодіїв одразу затримали і привели до райвідділу міліції. Як виявилось, жіночі речі поцупили двоє 16-річних дівчат з Івано-Франківщини, а кросівки викрав хлопець зі села Сокільники», - розповів Ігор Підлужний, начальник Пустомитівського райвідділу міліції.
Зловмисників затримали на виході з торговельного центру та одразу відправили до райвідділу. Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи.
Як розповів Ігор Васильович, у супермаркеті часто трапляються крадіжки. Інколи злодії одягають речі на себе і виходять з магазину, або ж ховають їх у сумки. Однак, таких спритників практично завжди вдається затримати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...