• Головна
  • Іванофранківщину визнано найвідкритішою областю
09:15, 11 вересня 2012 р.

Іванофранківщину визнано найвідкритішою областю

Головними порушеннями органів місцевої влади Закону «Про доступ до публічної інформації» є ігнорування інформаційних запитів або невчасне надання відповідей на них.

Крім того, при надсиланні відповідей електронною поштою поширеним явищем є відсутність офіційного бланку та підпису відповідальної особи, що вказує на те, що місцеві чиновники нівелюють принцип відповідальності, повідомили у результатах свого дослідження експерти «Центру Політичних Студій та Аналітики».

Незважаючи на те, що Закон «Про доступ до публічної інформації» діє вже майже півтора роки, такі порушення досі лишаються актуальними, і були підтверджені в серпні цього року в результаті проведення щомісячного Всеукраїнського моніторингу відкритості та прозорості органів місцевої влади щодо надання публічної інформації на запити.

Таким чином, в серпні: 

не надали відповіді взагалі 5 ОДА, 12 міських рад, 4 обласні ради та 14 райдержадміністрацій;

не в повному обсязі відповіли на запити Дніпропетровська та Миколаївська обласні державні адміністрації, 6 міських та Харківська обласна рада, а також 5 райдержадміністрацій.


Неправомірно відмовили в перенаправленні запиту відповідному розпоряднику Ужгородська та Приморська районнідержавні адміністрації.Згідно результатів моніторингу за серпень 2012 року, найвідкритішими регіонами є: Волинська (4,9), Івано-Франківська (4,7) та Кіровоградська (4,6) області.В свою чергу, найзакритішим регіоном є Хмельницька (1,5) область.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...