![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
10:40, 11 вересня 2012 р.
Надвірна отримала свій прапор
В неділю, під час урочистостей з нагоди Дня міста Надвірної (423-річчя) та Дня працівників нафто-газової та нафтопереробної промисловості, що проходили на стадіоні «Нафтовик», курсанти місцевого Прикарпатського військово-спортивного ліцею внесли для освячення прапор міста: на синьо-жовтому полотнищі - багряна стрічка з надломленим древком.
Як наголосив єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП Іоан (Бойчук), освячуючи недавно затверджений депутатами міськради прапор Надвірної, «це стяг мужності і спільної праці активної громади надвірнянців».
А перед тим Надвірнянський міський голова Зіновій Андрейчук повідомив урочисте зібрання: сесія міської ради своїм рішенням ухвалила прапор міста, який відтепер майорітиме на приміщенні міської ради, поруч з державним прапором України.
Від імені голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка з Днем міста Надвірної та з професійним святом нафтовиків і газовиків щиро привітав його заступник ОДА Роман Іваницький, вручив грамоти ОДА.
На урочистостях виступили голова РДА Володимир Калічко, голова районної ради Василь Попович, заступник директора ПАТ «Укрнафта» Володимир Троценко, а також гості з Польщі та Чехії. Було вручено багато нагород надвірнянцям. Після - на стадіоні «Нафтовик» відбувся святковий концерт за участю відомих виконавців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...