07:20, 2 січня 2018 р.

Як не погладшати у свята?

За святковим столом просто несила втриматись, і не скуштувати смакоти. А від цього можна погладшати.

Як зберегти фігуру, харчуючись у святковому режимі?

1. Зберігайте режим харчування. Сніданок, обід і вечеря обов'язкові! Це підтримує хорошу швидкість обміну речовин! Проблема усіх свят - ми їмо тільки раз в день, коли добираємося до святкового столу. До цього - бракує часу, перехоплюємо, що під руку попадеться, а сидячи за столом з друзями, наїдаємося досхочу! Потрібна кількість їжі йде на потребі організму, а усе зайве в запаси!

2. Водний режим. Випиваймо свою норму води в день (формула: (40*вага) /2)! Алкоголь, солоне - усе це витягає воду з клітин організму і затримує в міжклітинному просторі, призводячи до набряків і зайвої ваги. Чиста вода відновлює водний режим, очищає, регулює обмін речовин і виводить зайву рідину.

Як не погладшати у свята?, фото-1

3. За 1-2 години до основного "застілля" влаштуйте собі "аперитив". Річ у тому, що коли ми приходимо на вечерю дуже голодні, з'їдаємо набагато більше, ніж насправді нам необхідно. А якщо за 1-2 години перекусити чимось легким, наприклад: корисними сендвічами, салатом, (але не солоденьким), то ми трохи перебиваємо відчуття голоду і в основну їжу не накидаємося на їжу, а їмо із задоволенням і неспішно!

4. Їжте повільно, якісно пережовуючи їжу. Процес перетравлення їжі починається у роті і, чим повільніше і якісніше ми пережовуємо їжу, тим швидше вона засвоюється і насичує організм.

5. Дотримуйтеся правила 1:10. 1 - це столова ложка, 10 - кількість страв або разів скільки ви можете собі покласти на тарілку тієї або іншої\ страви. У одній столовій ложці поміщається приблизно 20 грам продукту. Тобто 10 ложок - це 200 грам! Рівно стільки треба нашому організму, щоб насититися!

6. Обережно із десертами! Після основного прийому їжі можете сміливо з'їсти шматочок тортика або 1 тістечко (але тільки одне!) Одна з причин набирання зайвої ваги - це наша голова, точніше програма схуднення в нашій голові. Ми нічого собі не дозволяємо, але дуже-дуже хочемо щось з'їсти смачненьке, потім зриваємося, з'їдаємо, але не шматочок (хоча рівно стільки треба, щоб мозок отримав сигнал задоволення), а з'їдаємо майже все і у цей момент ненавидимо себе. Хочеться - з'їжте, але маленький шматочок!

Як не погладшати у свята?, фото-2

7. Менше алкоголю. Увесь алкоголь дуже калорійний. До того ж він розпалює апетит. Тому краще спочатку поїсти, а потім пити (і не їсти). З усього алкоголю варто вживати хіба що сухе вино. У ідеалі його розбавити 1/1, 0,5 келиха вина і туди стільки ж чистої води.

8. Більше рухайтеся. Намагайтеся не сидіти увесь час за столом! Якщо компанія не дуже активна - візьміть ініціативу у свої руки! Влаштуйте танцювальний конкурс, ігри тощо.

9. Тренуйтеся! Мало часу - зробіть 3 основних вправи: присідання, віджимання, планка! 2-3 підходи по 20 разів, це буде досить, щоб тримати тіло в тонусі, а метаболізм в активному стані! Пострибайте на скакалці хвилин 10, покрутіть вело.

Як не погладшати у свята?, фото-3

Читайте також:

Як не переїсти за святковим столом?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #режим #харчування #фігура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...