![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
08:51, 13 вересня 2012 р.
Віктор Бронюк викликав фурор у дитячому садочку
У сімейному житті лідера гурту ТІК Віктора Бронюка відбулась знаменна подія. Вчора він вперше відвів своїх діток – 3-річну доньку Єву та 2-річного сина Данила у дитячий садок.
Коли ж татусь прийшов забирати малят додому, один із хлопчиків на ігровому майданчику дитячого садочка, вигукнув «Це ж ТІК» і заспівав «Олені, олені. Небриті і неголені». Цьому дуже зраділа вихователька хлопчика, яка розповіла, що цей хлопчик досі вимовляв лише три слова «Мама», «Тато» та «Бетмен», і попросила Віктора Бронюка приходити у дитячий садок частіше.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...