![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:30, 17 вересня 2012 р.
Кузьма став на коліно перед ТІКом (Фото)
15 вересня гурт ТІК взяв участь у етнофестивалі «Печенізьке поле-2012», ведучим якого був лідер гурту «Скрябін» Кузьма. Оголошуючи вінницький гурт, Кузьма спочатку влаштував імпровізацію разом із «ТІКівськими» тромбоністом Сергієм Шамраєм та трубачем Яном Нікітчуком, а потім ставши на одне коліно оголосив «Я стаю перед ними на коліно, бо знаю ту «Вчительку», про яку вони співають».
«Вчительку» знає не лише Кузьма, а й гості фестивалю «Печенізьке поле», які влаштували справжній народний хор, підспівуючи солісту гурту ТІК Віктору Бронюку. Після чого зазвучали «Олені», «Свєта», «Сірожине пірожине», «Не цілуй», «Ендорфіни» та інші не менш відомі композиції гурту.
А під час виконання пісні «Ще НВУ» у натовпі з’явились українські прапори, що
доводить те, що українські люди – найпрекрасніші у світі!
![Кузьма став на коліно перед ТІКом (Фото), фото-1 Кузьма став на коліно перед ТІКом (Фото), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...