• Головна
  • В Україні повністю заборонили рекламу сигарет
13:43, 17 вересня 2012 р.

В Україні повністю заборонили рекламу сигарет

Із учорашнього дня в Україні заборонено рекламу, спонсорство та стимулювання продажу тютюнових виробів. Тепер на радіо та телебаченні, в тому числі кабельному, супутниковому, IP-телебаченні, online-телебаченні, мобільному телебаченні, цифровому і ефірному телебаченні та інших засобах передачі сигналу не може бути розміщена ні реклама тютюнових виробів, ні реклама знаків для товарів і послуг, ні інші об'єкти права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби.

Реклама тютюну забороняється також у наукових, науково-популярних, навчальних, громадсько-політичних, довідкових, літературно-художніх виданнях, у тому числі в усіх друкованих ЗМІ, на транспорті, зовнішня реклама, в місцях проведення масових заходів, в Інтернеті.

Законом забороняється спонсорство з використанням реклами тютюнових виробів та назвами виробників, імпортерів і продавців тютюнових виробів теле- і радіопередач, театрально-концертних, оздоровчо-спортивних, культурно-розважальних заходів.

Нагадаємо, що цей закон Верховна Рада України прийняла 22 вересня 2011 року, а президент підписав його 13 березня 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...