![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
16:27, 17 вересня 2012 р.
Івано-Франківськ отримав Почесний знак Ради Європи
Це вже третя нагорода ПАРЄ для міста. Адже в 2005 році Івано-Франківську вручили Європейський диплом, а в 2008 році місто отримало Почесний прапор. Тепер обласний центр може претендувати на отримання найвищої нагороди - Призу Європи.
Нагороду меру Івано-Франківська вручив Почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи, колишній депутат Парламенту Швейцарської Конфедерації Віктор Руфі.
У своєму виступі Віктор Руфі сказав про те, що за останні роки Івано-Франківськ відзначився активною просуванням європейських ідеалів - дружби, єдності і братерства. Місто неодноразово демонстрував проєвропейську діяльність, організовувало програми обміну учнями та обдарованою молоддю, налагоджував і підтримував партнерські зв'язки, відзначав Дні Європи та інші європейські події.
«Ця нагорода - це досягнення дуже високого рівня, яка винагороджує повсякденну копітку роботу з забезпечення взаєморозуміння, братерства і солідарності серед європейських народів. За останні чотири роки місто Івано-Франківськ підтвердив свою репутацію гостинного міста», - сказав Віктор Руфі.
Громаду міста привітали також гості з міст-побратимів. А для всіх присутніх виступили учасники наймасовішого танцювального проекту країни «Майданс» та народні колективи Івано-Франківська.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...