• Головна
  • 17 вересня стартував новий набір учасників проекту «Молодь і влада»
16:45, 19 вересня 2012 р.

17 вересня стартував новий набір учасників проекту «Молодь і влада»

17 вересня 2012 року офіційно стартував новий набір учасників проекту «Молодь і влада». Проект покликаний надати усім охочим можливість побачити роботу органів міської та обласної влади «зсередини», сформувати власну незалежну думку з цього приводу, отримати практичні знання та досвід, а найздібнішій та найактивнішій молоді присвятити себе державній службі, праці на благо рідного міста, перетворивши його на сучасний та комфортний для життя в усіх відношеннях куточок України.

За всі роки проведення проект «Молодь  і влада» значно удосконалився. Сьогодні його метою є не просто ознайомити молодих людей з роботою владних структур на місцях, а й дати путівку в життя, виховати у них патріотичні почуття до рідного міста та країни, бажання постійно дбати про свій особистісний розвиток. Сприятиме цьому цікава та насичена багатьма змістовними заходами програма, яка щоразу  доповнюється та удосконалюється.

Щоб стати учасником проекту «Молодь і влада», потрібно бути студентом3-5 курсу ВНЗ чи випускником,  прийти і заповнити анкету-заявку на участь у проекті з понеділка по п’ятницю з 15.00 -17.00 за адресою вул. Грушевського,21, каб.312, (Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради) в період з 17  вересня по 05 жовтня 2012 року та пройти співбесіду.

Організатори проекту: Івано-Франківський молодіжний міськвиконком, Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області, Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради,  Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Реалізація проекту відбувається за підтримки міського голови  Віктора Анушкевичуса та голови Івано-Франківської облдержадміністрації  Михайла Вишиванюка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...