• Головна
  • Понад 1600 нелегально працевлаштованих осіб виявлено на Прикарпатті
11:36, 20 вересня 2012 р.

Понад 1600 нелегально працевлаштованих осіб виявлено на Прикарпатті

За результатами перевірок проведених податковою службою спільно з іншими контролюючими органами з питань дотримання суб’єктами господарювання діючого законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів, до бюджету додатково надійшло 217,1 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Що у 2,4 рази більше як за аналогічний період минулого року.

Впродовж поточного року при кожній перевірці охоплених 53 юридичних осіб та 99 фізичних осіб-підприємців податківцями виявлено порушення. В основному порушували законодавство при виплаті інших видів доходів без утримання та перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб, утримання, але неперерахування сум ПДФО до бюджету, виплата доходів за рахунок необлікованих (тіньових) коштів та неправомірне надання податкової соціальної пільги.

Як наслідок податківцями донараховано 4,3 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, що майже в 3 рази більше як минулого року. Рівень сплати суми узгоджених донарахованих сум склав 35,1 відс.

Крім цього, податковими органами області за результатами проведених перевірок направлено до органів влади інформацію по 118 платниках податків для відповідного реагування. Органами прокуратури області в січні-серпні 2012 року порушено 25 кримінальних справ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...