• Головна
  • В Івано-Франківську цілий житловий будинок може залишитись без світла через забудівника
17:33, 20 вересня 2012 р.

В Івано-Франківську цілий житловий будинок може залишитись без світла через забудівника

Щоб з перших днів проживання у новому будинку мешканці могли користуватися електроенергією, про неї слід подбати ще в період проектування будівництва.

Щоб у кожній квартирі без проблем можна було вмикати електроприлади, забудовник має виконати певний комплекс робіт, передбачений технічними умовами на приєднання житлового будинку. Однак ще у процесі будівництва виникає потреба в електроенергії – для використання спеціального обладнання та пристроїв, для освітлення території та тимчасових будівель на майданчику.

Будівельна організація як юридичний споживач укладає з обленерго договір на електропостачання будівельного майданчику та розраховується за спожиті енергоносії за відповідним тарифом. Проте закінчення будівництва та здача об’єкту в експлуатацію часто не збігаються у часі.

Тож новим мешканцям доводиться користуватися електроенергією, яку отримує забудовник на будівельний майданчик. Звісно, різниця в тарифі не сподобається нікому.

Виникає незадоволення новоселів. Тим більше, що трапляються випадки, коли у будівельної організації вже закінчується договір на постачання електроенергії, а необхідної документації для підключення житлового будинку так і нема.

Так, заручниками ПСК «Прикарпаткоопбуд» стали мешканці будинку по вул. Мазепи, 40А.

«Незважаючи на наші неодноразові обґрунтовані вимоги та повідомлення щодо врегулювання даної ситуації, споживачем, на жаль, питання не вирішується, - ділиться заступник директора з енергозбуту ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Наталія Любич. - Навпаки, спостерігаємо затягування із укладанням договору що, в свою чергу, змушує наше товариство відповідно до законодавства, в т.ч. з метою запобіганню травматизму, пошкодженню обладнання, виникненню інших негативних наслідків вживати крайніх заходів – відключення електроенергії».

Таким чином, припинення подачі електроенергії, яке планується 25 вересня 2012, у зв’язку із закінченням договірних умов між згаданим забудовником та ПАТ «Прикарпаттяобленерго» не одну людину, яка вже проживає у будинку, залишить у цілковитій темряві.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» прагне уникати таких ситуацій та звертається до забудовників з проханням слідкувати за термінами дії договору про електропостачання та при потребі їх вчасно продовжувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...