![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:21, 21 вересня 2012 р.
На Прикарпатті жінки б'ються до крові
Днями в Косівську центральну лікарню за медичною допомогою звернулася 51-річна жителька села Вербовець. Медики оглянули пацієнтку і виявили в неї перелом фаланги третього пальця лівої кисті та розрив сухожилля четвертого пальця правої кисті.
Обставинами отримання селянкою тілесних ушкоджень зацікавилися правоохоронці.
Виявилося, що потерпіла мала на вулиці сутичку з 69-річною сусідкою, з котрою давно ворогує за межу. Після словесної перепалки в хід пішли підручні засоби: сапка, палиця і навіть відро. В іншої учасниці конфлікту залишилися синці на тілі.
Там же, в Косівській районній лікарні, перебуває на лікуванні двадцятирічна місцева жителька, яку відлупцювала незнайома їй жінка.
Як встановили правоохоронці, 52-річна мешканка районного центру так розлютилася, що тягала потерпілу за волосся, через що та вдарилася головою об одвірок.
У Калуському районі 45-річна селянка вдома так віддухопелила свою свекруху, що ту довелося терміново госпіталізувати. В лікарні в 77-річної пенсіонерки виявили закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...