• Головна
  • Київські чиновники зривають опалювальний сезон для бюджетників Івано-Франківська
17:11, 21 вересня 2012 р.

Київські чиновники зривають опалювальний сезон для бюджетників Івано-Франківська

1 жовтня опалювальний сезон для майже сотні бюджетних організацій Івано-Франківська, а це школи, дитячі садочки та лікарні, може не початися взагалі. Причиною цьому є бездіяльність Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг, яка досі не встановила тарифи на теплопостачання для юридичних осіб для «Станіславської теплоенергетичної компанії» - новоствореного підприємства, що експлуатує котельню на Індустріальній та забезпечує теплом третину споживачів обласного центру. Без тарифів компанія не має права розпочинати опалювальний сезон.

Нагадаємо, що відповідні прохання про встановлення тарифів тепловики подали у Комісію ще у квітні цього року, але незважаючи на жодні листи, звернення, переговори, зустрічі на різних рівнях – тарифи досі не встановлено. До початку опалювального сезону залишається тиждень, а конкретної відповіді про дату встановлення тарифів немає. Як зазначають фахівці, навіть якщо тарифи встановлять, бюджетним організаціям потрібно ще місяць для проведення тендерів та врегулювання юридичних нюансів. Фактично виходить, що київські чиновники своєю бездіяльністю прирікають франківських бюджетників на життя без теплопостачання, а тепловиків – на вимушений зрив опалювального сезону.

До вирішення цього питання уже долучено представників обласної та міської влади, профільного міністерства, надіслано спільне звернення до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Так, минулого тижня, 13 вересня, представники «Станіславської теплоенергетичної компанії» взяли участь селекторній нараді щодо даного питання під головуванням міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка. Як результат – міністр доручив своєму заступнику Олександру Аліпову вирішити «тарифне питання» для «Станіславської теплоенергетичної компанії» до 20 вересня.

Тепловики подали усі необхідні документи у профільне міністерство та вищезгадану комісію. Але незважаючи на підтримку регіональної влади та Міністерства, усі спроби вплинути на роботу Комісії досі залишаються безрезультатними, Комісія вперто продовжує ігнорувати запити тепловиків, шукаючи все нові і нові способи ухилення від виконання своїх безпосередніх обов’язків.

Станом на сьогоднішній день, 21 вересня, питання тарифів досі залишається невирішеним, а чиновники – бездіяльними. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...