
22:00, 17 лютого 2018 р.
Чим підгодовують і як оберігають диких тварин на Прикарпатті? ФОТО
Згідно затвердженого плану по біотехнії, лісова охорона та єгерська служба впродовж цілого року заготовляє зимову поживу для тварин.
Про це інформують у прес-службі Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства.
«На території мисливських угідь Делятинського лісового господарства є кормові біополяни та спецмісця для сінокосу, де ми заготовляємо сіно та складаємо у стоги. У травні-червні формуємо кормові віники із віток малини, ожини, горобини, груші лісової і т.д. Обираємо те, що звірині, і справді, до смаку. Також купуємо концентровані корми,буряк та кукурудзу, які орієнтовані більше на диких кабанів», – розповідає Михайло Томашевський, районний мисливствознавець Яремчанської міської ради.
Застосовують єгері і мінеральну підгодівлю, яка є особливо затребуваною серед видів із родини оленячих.
Лісова охорона та єгерська служба в мисливських угіддях Делятинського ЛГ облаштували та підтримують у належному стані понад 70 годівниць. Крім того, поживу для звірини розставляють у місцях скупчення тварин, на узбіччях лісових доріг, площадках для підкорму. Диким тваринам для зимової підгодівлі лісівники спорудили понад 70 солонців, заготовили близько 5 тонн сіна та по 3 тисячі кормових віників у кожному лісництві.
Щоб зберегти і примножити, необхідно в першу чергу боротися з хижаками і браконьєрами.
«У цьому році ми вже відстріляли вовчицю, яка завдала значної шкоди звірині в мисливських угіддях та поранили двох самців вовків. Згідно даних лісової охорони та єгерської служби тварини, а саме олень, косуля і кабан стають жертвою вовків. У нас зараз зареєстровано по актах і знайдено в лісі єгерською службою з нового року три заїдених олені і два кабани», - додає він.
12 лютого 2018 року розпочався облік звірини, результати якого є свідченням чисельності диких тварин на території мисливських угідь.
Чисельність облікує єгерська служба, лісова охорона та залучаються місцеві мисливці. Кількість диких тварин вираховується і на підгодівельних площадках, на солонцях, поблизу годівниць. Також облікуються олені на реву. Єгері та мисливствознавці «читають» вхідні сліди та роблять шумовий прогін на цій території.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
22:23, 23 грудня

Коментарі