• Головна
  • У Івано-Франківську до виборів дільниці готові лише частково
Вибори
15:39, 25 вересня 2012 р.

У Івано-Франківську до виборів дільниці готові лише частково

Вибори

Повністю до виборів у Івано-Франківську готові далеко не усі виборчі дільниці. Про це повідомила сьогодні начальник управління організаційно-інформаційної роботи Наталія Лишак.

У чотирьох приміщеннях ще тривають ремонтні роботи, які треба закінчити у найкоротший термін. Не всі приміщення, де будуть розташовані виборчі дільниці,  забезпечені сейфами для зберігання відповідної документації. Є проблеми і з забезпеченням комп’ютерною технікою, адже кожна дільниця має мати у своєму розпорядженні комп’ютер і принтер.

Потрібно також подбати про достатню кількість державних прапорів України на дільницях.

Зараз активно проходить телефонізація приміщень, де планують розмістити виборчі дільниці. На виділені додаткові кошти фахівці встановлюють у таких приміщеннях телефони.

Із міського бюджету були виділені кошти на асфальтування та освітлення прилеглої території окремих приміщень, роботи виконує ДП „Міськсвітло” і до 3 жовтня усе має бути зроблено.

У кожному приміщенні планують розмістити по дві камери відеоспостереження. Одна з них буде на місці видачі бюлетенів, інша – біля урн для голосування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...