• Головна
  • В Івано-Франківську відзначатимуть дні Чехії
16:49, 26 вересня 2012 р.

В Івано-Франківську відзначатимуть дні Чехії

28 вересня у приміщенні Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проходитиме святкування днів Чехії в Україні. Заходи відбуватимуться з нагоди відзначення національного свята Чеської Республіки – Дня Святого Вацлава та покликані сприяти налагодженню співробітництва науковців, викладачів, студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з академічним колом Чеської Республіки.

Організаторами проведення днів Чехії в Україні виступають Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника спільно з Генеральним Консультсвом Чеської Республіки у Львові та Інститутом Східної Європи Карлового університету.

Учасниками заходів стануть: Генеральний Консул Генерального консульства Чеської Республіки у м.Львові Давід Павліта; Консул Генерального консульства Чеської Республіки у м.Львові Мартіна Давідова Мухова; Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, Проректор з міжнародного співробітництва Василь Марчук, доктор політичних наук, професор Нагорняк, а також студенти та магістранти Карлового університету, що є учасниками академічних обмінів на базі Інституту філології та Інституту історії і політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спільно з Карловим університетом у м. Прага.

Об 11.00 відбудеться відкриття виставки, присвяченої українсько-чеським відносинам, 11.30 - спілкування з журналістами та місцевою владою, 12.00 зустрічі з студентами та ознайомлення гостей з найвидатнішими місцями м. Івано-Франківська.
Ініціатором проведення днів Чехії в Прикарпатському національному університеті виступив доцент кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Нагорняк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...