• Головна
  • Гірськолижна школа «Буковель» - кузня майбутніх олімпійських чемпіонів
16:51, 28 вересня 2012 р.

Гірськолижна школа «Буковель» - кузня майбутніх олімпійських чемпіонів

ТК «Буковель» претендує на проведення найскладніших міжнародних змагань - зимових Олімпійських ігор в 2022 році. Тому не тільки розширюється гірськолижна база курорту, але й виховуються молоді перспективні спортсмени. Гірськолижна школа «Буковель», яка має десятирічний досвід навчання молодих спортсменів техніці катання на лижах, останні чотири роки активізувала роботу саме дитячої секції. У зв’язку з цим на теренах туристичного комплексу проводиться широкий спектр заходів із гірськолижного спорту для дітей та молоді. Зокрема такі, як: Кубок Яни Клочкової, де беруть участь маленькі діти від трьох років, всеукраїнські дитячі змагання «Bukovel Kids Cup», до участі в яких залучаються діти, починаючи з восьмирічного віку, Чемпіонат України серед юнаків; міжрегіональний захід «Олімпійське лелеченя» з використанням елементів зимових видів спорту, міжнародний сноуборд табір «Bukovel Sunny Days» та інші.

   Ці заходи дають можливість відібрати молоду талановиту молодь, залучити її до тренувань не тільки у зимовий сезон, а й впродовж усього року.

   «Цього року 5 днів на тиждень діти тренуються. На проведення занять погодні умови не впливають. Тренерами для занять влітку розроблений спеціальний комплекс вправ», - розповідає керівник гірськолижної школи Андрій Піллероа.

   В олімпійській школі, що налічує дві групи, здебільшого займаються юні спортсмени, які є мешканцями Яремчанщини. Заняття тут для них безкоштовні.  Хоча тренери та умови — найкращі. З дітьми займаються неодноразові учасники попередніх зимових олімпійських ігор. Тож підростаючим спортсменам є на кого рівнятися.

    «За літній період діти досить суттєво покращили свої результати. У Всеукраїнських змаганнях на Кубок України наші вихованці почали займати призові місця», - розповідає тренер, дворазовий учасник зимових Олімпійських ігор Михайло Ренжер.

    Серед членів дитячої секції 10-річний Микола Кашелюк, який  із старшим братом марив гірськолижним спортом. Живучи поблизу туристичного комплексу, вони часто відвідували його схили. Кататись вчились на саморобному сноуборді з ламінату. На них звернули увагу інструктори і залучили до занять у школі.

     Микола із захопленням розповідає: «Вже два роки займаюся в цій школі . Взимку катаюсь на професійних лижах та сноубордах.

   Я хочу стати олімпійським чемпіоном, тому кожен день приїжджу на тренування. І літні канікули теж провів у лижній школі»

    Шлях до спортивної слави важкий і тривалий. Крім досконалого оволодіння технікою катання на лижах, майбутні зірки спорту мають адаптуватися психологічно до атмосфери суперництва.

   Депутат Івано-Франківської обласної ради, директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко наголошує: «У нас є можливість вже сьогодні проводити  30 % змагань із  переліку олімпійських дисциплін. Маємо підготовлені схили та трампліни. Тому в нас тренуються не лише діти, а й професійні спортсмени, готуючись до різних всеукраїнських та міжнародних змагань».  

1 - копия - копия

1 - копия - копия

 2 - копия - копия

 3 - копия - копия

 4 - копия - копия

 5 - копия - копия

 6 - копия - копия

 DSC_0335 - копия - копия

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...