![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
17:28, 28 вересня 2012 р.
Обсерваторія на горі Піп Іван належатиме Прикарпатському університету
На сьогоднішньому засіданні сесії обласної ради депутати проголосували за те, аби обсерваторією на горі Піп Іван, що на Чорногірському хребті у Верховинському районі, розпоряджався Прикарпатський університету імені Василя Стефаника.
Університет відновлює обсерваторією у рамках українсько-польського проекту. У майбутньому вона має перетворитися у науково-дослідний центр для вчених та студентів, а також виступати у ролі туристичного об’єкта.
За клопотанням університету Верховинська райрада ще 28 жовтня 2010 року передала будівлю колишньої обсерваторії на баланс вишу без права продажу, відчуження та передачі в оренду. Сьогодні обласна рада прийняла рішення рекомендувати Верховинській районній раді передати будівлю колишньої обсерваторії у власність Прикарпатського.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...