
13:40, 2 жовтня 2012 р.
На Прикарпатті у чоловіка вдома «завалялася» зброя XIX сторіччя
Цими днями працівники Надвірнянського райвідділу міліції при проведенні оперативно-розшукових заходів вилучили з незаконного обігу малокаліберну гвинтівку з нарізним стволом і понад 60 набоїв до неї.
До кримінальної відповідальності притягується 58-річний мешканець Надвірнянського району. Чоловік пояснює, що ця зброя колись належала його прадіду і перейшла до нього у спадок.
За інформацією з Надвірнянського райвідділу міліції, згідно з висновком експертів, гвинтівка визнана боєздатною, незважаючи на її вік – близько 120 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:08
24 грудня
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
08:17, 15 грудня
6
16:55, 19 грудня
15
19:05, Вчора

Коментарі