• Головна
  • Плату за в’їзд у центр Івано-Франківська пропонують стягувати до 20.00
10:26, 5 жовтня 2012 р.

Плату за в’їзд у центр Івано-Франківська пропонують стягувати до 20.00

Сьогодні відбудуться відкриті громадські обговорення змін встановленого тарифу за в’їзд та паркування автотранспорту в історико-архітектурній частині Івано-Франківська.

Обговорення відбудуться о 14:30 год. в приміщенні українсько-канадського бізнес-центру (вул.Дністровська,26, ІІ поверх, зал засідань) відбудуться відкриті громадські обговорення (у формі засідання круглого столу) проекту рішення виконавчого комітету міської ради « Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.03.12р. №166 «Про встановлення тарифу за в’їзд та паркування автотранспорту в історико-архітектурній частині міста».

Даний проект рішення передбачає подовження терміну стягування плати за в’їзд паркування в історико-архітектурній частині міста з 19:00 до 20:00 год. Мета проекту рішення: врегулювання руху транспорту в історико-архітектурній частині міста.

Відповідальна особа за проведення громадських слухань: директор Державного комунального підприємства«Технічний центр «Сервіс-Авто» Андрій Петрович Строїч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...