• Головна
  • Вперше за 20 років в Івано-Франківську капітально відремонтують благодійну їдальню (ФОТО)
11:44, 5 жовтня 2012 р.

Вперше за 20 років в Івано-Франківську капітально відремонтують благодійну їдальню (ФОТО)

20 років без ремонту. Благодійну їдальню івано-франківського Карітасу нарешті відремонтують.

Від початку заснування закладу тут ще жодного разу не проводили ні поточних, ні капітальних ремонтів. Приміщення та комунікації були в жалюгідному стані. Санстанція навіть дала припис на закриття благодійної установи. 150 знедолених родин могли залишитись без єдиної можливості бодай раз на день нормально харчуватись.
Вперше за 20 років в Івано-Франківську капітально відремонтують благодійну їдальню«Для більшості наших відвідувачів благодійний обід є неабиякою підтримкою. Не всі мають гроші навіть на хліб, не кажучи вже про гарячі страви», - розповідає Наталія Козакевич В благодійній їдальні Петро харчується щодня. Обіди з «Карітасу» приносить додому ще для трьох маленьких діток та дружини. Постійної роботи у чоловіка не має, тому часто доводиться зводить кінці з кінцями. Порятунку завжди шукає у благодійному фонді.

«Кожного разу приходиться думати, де взяти гроші на харчі, не говорю про проблеми з одягом та взуттям. Родина через алкогольну залежність дружини перебуває на обліку у службі у справах дітей», - ділиться проблемами відвідувач Карітасу. - Докладаю великих зусиль, щоб забезпечити дітей всім необхідним».

Таких сімей в івано-франківському БФ «Карітас» - десятки. У кожного своя історія життя: інколи сумна, інколи навіть трагічна. Цим людям потрібно якнайбільше уваги та підтримки, запевняє керівництво івано-франківського Карітасу. Тому й звернулися за допомогою до Олександра Шевченка. «Господь допускає біду і дає людей, які допомагають її подолати. Такою людиною для БФ «Карітас» став місцевий підприємець Олександр Шевченко», - каже директор івано-франківського Карітасу о. Володимир Чорній. - Милосердя п. Олександра - підтвердження його активної громадської позиції, соціальної відповідальності перед самотніми, хворими та нужденними громадянами нашого міста»
Вперше за 20 років в Івано-Франківську капітально відремонтують благодійну їдальнюКошти на реконструкцію їдальні Олександр Шевченко виділив без вагань. Благодійник переконаний - заможні люди повинні допомагати потребуючим. 
Вперше за 20 років в Івано-Франківську капітально відремонтують благодійну їдальню

«Долучився до реконструкції їдальні, щоб всі бідні люди мали належні умови для перебування в благодійному фонді. Хочу, щоб малозабезпечені відчували себе таким ж, як і звичайні люди» - підсумовує Олександр Шевченко. - Не треба забувати, що будучи багатим можна стати і бідним. Заможна людина – це та, яка може і хоче допомагати знедоленим».

Вперше за 20 років в Івано-Франківську капітально відремонтують благодійну їдальню

Вперше за 20 років в Івано-Франківську капітально відремонтують благодійну їдальню

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...