• Головна
  • Кандидати марно витрачають гроші на зовнішню рекламу. Виборці Івано-Франківська довіряють ТБ і газетам
Вибори
16:50, 16 жовтня 2012 р.

Кандидати марно витрачають гроші на зовнішню рекламу. Виборці Івано-Франківська довіряють ТБ і газетам

Вибори

15 жовтня в Івано-Франківську презентували результати соціологічного дослідження , яке проводив «Київський міжнародний інститут соціології лтд» в одномандатному виборчому окрузі №83 (центр – Івано-Франківськ). Дослідження проводилося на замовлення івано-франківського тижневика «Дзеркало».

За даними КМІС, майже 85% франківчан збираються 28 жовтня прийти на виборчі дільниці і проголосувати за кандидатів у депутати Верховної Ради. Окрім електоральних уподобань мешканців обласного центру, соціологи дізнавалися, що ж впливає на вибір потенційних виборців.

Так, франківчани відмітили, що на формування їхніх передвиборних симпатій не впливає реклама у пасажирському транспорті (81,7%) та агітаційні листівки і брошури (75,1%). Малоефективною є також зовнішня реклама (біг-борди) — 66,3%. Майже 65% франківчан зауважили, що на них ніяк не впливають розклеєні по місту агітаційні матеріали.
Лише 20% опитаних зізналися, що на них впливають агітаційні матеріали та брошури, ще 20% формують свою думку завдяки біг-бордам.

Згідно з результатами дослідження, на думку івано-франківців найбільше впливає інформація та виступи на місцевому телебаченні – 69,1%, а також місцеві друковані ЗМІ – 54%. Трохи менший вплив мають місцеві радіостанції (44%) та Інтернет-видання (21,7%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...