![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
19:00, 28 травня 2018 р.
У Франківську обговорять наліпки у комунальному транспорті. ФОТО
Кілька місяців тому франківські дизайнери Віталій Дмитрук та Мар’яна Затолюк створили проект Angle і взялися за навігацію у Франківську.
У вівторок, 29 травня, в громадському ресторані Urban Space 100 вони розкажуть, про проект, чому вони взялися за цю справу і про перші результати – розробку навігації у салонах комунальних автобусів, що курсують маршрутом №27. Зустріч відбудеться о 19:00, пише «Репортер».
Дизайнери Віталій Дмитрук та Мар’яна Затолюк розкажуть, чому взялися за навігацію у Франківську і що з того вийшло. А ще Віталій Дмитрук планує пригостити усіх пирогом з черешнями.
“Команда Angle безкоштовно розробила перші елементи людської та адекватної комунікації в громадському транспорті Франківська. Ми викинули все зайве і залишили лише функціональне. Але якщо якоїсь інформації не вистачає — напишіть нам, – говорить Віталій Дмитрук. – Ми прагнемо пропрацювати найбільш універсальні рішення і практики, які можна поширювати далі в місті та Україні”.
Дизайнери відкриті до пропозицій та зауважень. Команда розповість про реалізовані проекти та про подальші плани. Зокрема, про розвиток навігації у транспорті та місті, розробку електронних квитків і карток.
Читайте також:
"Чорна п'ятниця": мер надумав обмежити рух на вулиці Шевченка. ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...