
12:20, 7 червня 2018 р.
Перекриття дороги у форматі 40Х20: блокувальними дороги «Делятин-Яблунів» шукають розуміння у парламенті
В 11 годині сьомого червня у Делятині знову розпочалося блокування дороги національного значення Н-09, яка з’єднує Прикарпаття з Закарпаттям, веде до курортних Яремче та Буковелю.
Нагадаємо, з першого червня люди щодня перекривають автошлях, аби домогтися повного фінансування та початку ремонту місцевого значення “Делятин-Яблунів”.
Один з координаторів акції Роман Масевич повідомив “Галці”, що нині блокують шлях у форматі “40 хвилин перекрито, 20 – проїзд”.
Також сьогодні ініціативна група мешканців у Києві, де у парламенті за підтримки місцевих нардепів спробують домовитися за повне фінансування ремонту дороги (наразі є лише 40 мільйонів з 120 потрібних).
Масевич розповів, що цим питанням опікуються нардеп Олександр Шевченко, близька до котрого фірма “ПБС” виграла тендер з ремонту автошляху на 40 мільйонів, та Юрій Дерев’янко. В “процесі” й інші обранці, запевнив Масевич.
Як писав сайт 0342.ua, із 1 червня мешканці Делятина й Стопчатова блокують рух дорогою Н-09 Львів – Мукачево. Вони вимагають ремонту дороги “Делятин – Яблунів”. Якщо обіцяний ремонт не розпочнеться, обіцяють «жорсткий режим» протестування.
Читайте також:
На Прикарпатті зіткнулися рейсовий автобус і вантажівка. Загинула молода жінка. ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:08
24 грудня
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
16:18, 22 грудня
11:50, 16 грудня
09:28, 19 грудня
2
09:21, 20 грудня

Коментарі