
09:28, 25 жовтня 2012 р.
108 тисяч вкладників Сбербанку СРСР на Прикарпатті вже отримали свої виплати
На виконання доручення Президента України Віктора Януковича 6 мільйонів українців отримають цього року по 1000 гривень компенсацій за вкладами в Сбербанку колишнього СРСР через державний «Ощадбанк», який почав виплачувати компенсації з 1 червня.
Про це повідомляє прес-служба НБУ.
За червень-жовтень проведено компенсаційних виплат 3,77 мільйонам вкладників, які вже отримали компенсацію на загальну суму 3,57 мільярдів гривень.
За інформацією Ощадбанку в Івано-Франківській області 108 804 вкладники отримали компенсаційні виплати на суму 102 829 001,00 грн. Велику частину роботи по обслуговуванню вкладників Сбербанку колишнього СРСР виконує Контакт-центр «Ощадбанку», у якому працює спеціальна «гаряча лінія» підтримки вкладників. Кабмін ініціював актуалізацію даних вкладників, які мають право на компенсаційні виплати по вкладах в Сбербанку СРСР. Для того, щоб з’ясувати дату і час актуалізації і реєстрації даних, вкладникові Сбербанку СРСР спочатку потрібно зателефонувати саме на «гарячу лінію». З 2 квітня 2012 року, а саме цього дня почалась робота «гарячої лінії» підтримки вкладників Сбербанку СРСР, станом на 19 жовтня її операторами оброблено 8,94 млн. дзвінків.
Загалом, з 2 квітня по 19 жовтня 7,25 мільйона вкладників отримали дату та час проведення актуалізації даних. Актуалізація даних вкладників розпочалась у перший день осені, й навантаження на «гарячу лінію» суттєво зросло. Тим не менш, вона на «відмінно» справилась із цим. Починаючи з 1 вересня 2012 року 0,19 мільйона вкладників, що отримали виплату у 2008 році, пройшли актуалізацію, а 0,25 мільйона нових вкладників зареєстрували свої рахунки. За цей період в Івано-Франківській області подібну процедуру пройшли 4 008 вкладників, що отримали виплату у 2008 році, та 6 203 нових вкладники. «Ощадбанк» розробив і впроваджує сучасні інформаційні технології, які роблять процес актуалізації даних вкладників Сбербанку СРСР за допомогою традиційного телефонного зв’язку ще швидшим та більш зручнішим. Зокрема, йдеться про IVR- сервіс, який є системою заздалегідь записаних голосових повідомлень, що виконує функцію раціонального розподілу дзвінків в середині контакт-центра «Ощадбанку», повідомляє Фіртка з посиланням на інтернет-видання Вікна.
Голова Національного банку України Сергій Арбузов акцентував увагу на тому, що реєстрація і актуалізація даних раніше не зареєстрованих вкладників Сбербанку СРСР не обмежена в часі нинішнім роком, пройти реєстрацію і актуалізацію даних вкладники зможуть і в наступному році. Мінфін працює над внесенням в реєстр вкладників Сбербанку СРСР тих українців, які раніше не числилися в списках і не отримали компенсацій в 2008 і в 2012 роках.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
18:21, 22 грудня
22:04, 17 грудня
09:21, 20 грудня

Коментарі