Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО

Створений на базі "Перших Київських курсів іноземних мов", центр дошкільного навчання «Школярик» в Івано-Франківську пропонує комплексне розвиваюче навчання, а також підготовку вашої дитини до школи.

"Розроблені навчальні програми для дітей від 2 років спрямовані на усесторонній розвиток дитини, включаючи розвиток навиків дрібної моторики, мовлення, читання тощо. Навчання дітей віком 5-6 років є головним чином орієнтоване на підготовку дитини до школи та включає розвиток навиків письма, математичних здібностей, логіки та інше.

В дошкільному центрі навчання «Школярик» у формі дидактичних ігор діти також вивчають англійську мову та займаються прикладним мистецтвом. В центрі працює театр-студія і є можливість попрацювати з логопедом та психологом.

Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-1 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-2 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-3 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-4 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-5 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-6 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-7 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-8

Навчання відбувається з урахуванням вікових, індивідуальних та психологічних особливостей дітей, в спеціально облаштованих класах, в кожному з яких є окрема ігрова зона.

"Діти навчаються індивідуально або в невеликих групах, що в свою чергу сприяє розвитку комунікативних навиків та соціалізації дитини. Завдяки невеликій наповненості груп, вихователі приділяють кожній дитині максимум необхідної уваги, гарантуючи відмінну підготовку вашої дитини до школи та всесторонній розвиток малюків.

Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-9 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-10 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-11 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-12 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-13 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-14 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-15

Літо 2018 – прекрасна нагода подбати про розвиток та навчання вашої дитини! Саме зараз центр дошкільного навчання «Школярик» проводить набір дітей віком від 2 до 6 років у групи різного цільового спрямування, серед яких підготовка до школи та розвиваюче навчання. Для вашої дитини – це прекрасна нагода провести літо не тільки цікаво, але й з користю, а для заклопотаних татусів і мамусь – це можливість приділити трохи часу собі і своїм справам. Навчання проходить двічі на тиждень, тривалість одного заняття становить 2 години 30 хвилин і включає в себе цільове навчання, дидактичні розваги, англійську мову та ще багато чого цікавого.

Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-16 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-17 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-18 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-19 Батькам першокласників: розвиваюче навчання та підготовка до школи в Івано-Франківську. ФОТО, фото-20

Обираючи центр дошкільного навчання «Школярик»,

"Ви обираєте: найкращих вихователів міста, які віддані своїй справі та понад усе прагнуть зробити ваших дітей щасливими, сучасні методики, розроблені провідними науковцями у галузі дошкільної освіти, можливість вирішення логопедичних та навіть психологічних питань, а головне – результат".

Зі «Школяриком» - діти до школи завжди готові!

Адреси дошкільних центрів

Івано-Франківськ:

вул. Франка 25 оф 37, тел.: 067 470 10 10,

вул. Целевича 18а, тел.: 068 739 06 44

вул.. Івасюка, 11 оф. 10, тел.: 097 801 17 12.

Коломия:

Коломия бульвар Лесі Українки 69/1 , тел..: 098 669-16 09.

Читайте також:

Де в Івано-Франківську можна вивчити англійську, німецьку, польську, італійську, французьку, іспанську, чеську мови від початкового до найвищого рівня

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська іноземнамова підготовкадошколи ПершіКихвськікурсиіноземнихмов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі