Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО

Міський голова Руслан марцінків провів традиційну «чорну п’ятницю».

Сьогодні інспектували відремонтовану вулицю Сухомлинського й пройшлися всім мікрорайоном, до вулиці Мазепи та вулицею Довженка, повідомив міський голова на сторінці у соціальній мережі.

«Десь не покошена трава, десь є ще якісь недопрацювання. Всі ці моменти зафіксували й виправимо. Але цей мікрорайон змінюється, стає кращим», - підсумував мер.

Крім того, Руслана Марцінківа надихнуло і спілкування із місцевими мешканцями.

«Особливої наснаги та позитиву додало спілкування з жінками, які продають на торгових прилавках, що місто облаштувало на вулиці Мазепи. Будемо намагатися зробити такі ж у всіх районах нашого міста», - написав міський голова.

Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-1 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-2 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-3 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-4 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-5 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-6 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-7 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-8 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-9 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-10 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-11 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-12 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-13 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-14 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-15 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-16 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-17 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-18 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-19 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-20 Чорна п'ятниця: мер пройшовся "молочними" рядами на БАМі. ФОТО, фото-21

Читайте також:

У Франківську дорожній знак перебував під напругою

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська чорнап'ятниця БАМ торговийряд мікрорайон контроль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі