Магія числа 13 – що за ним ховається

Дуже часто ми лякаємось числа 13. А особливо тої енергетики, на нашу думку обов’язково негативної, яку воно несе в собі. Езотерик і нумеролог Набіль Дарвіш розвінчує ці страхи, ба більше – переконливо говорить про зовсім іншу і геть несподівану енергетичну сторону числа 13. І не тільки про це…

13-те число дуже значиме і важливе, каже Набіль Дарвіш. Це – енергія переродження. Тобто це поява нового життя, яке завжди виникає при смерті старого. Тому природньо, що людина боїться смерті (якою б вона не була). Однак боятися не треба, адже ми самі по собі оновлюємося кожного дня, старі клітини відмирають, а на їх місці з’являються нові, щоб життя тривало далі.

Щодо 13-го числа, то саме в цей день ми отримуємо у 1000 разів більше енергії, ніж у будь-який інший день. Подібне оновлення і енергетику ще маємо можливість отримати, коли з’являється новий місяць.

Проте кожний цю енергію сприймає і вбирає по-різному. Це пов’язане з тим, що всі люди різні, у сприйнятті відмінні один від одного. Дуже багато залежить від призначення людини на землі, від її розуміння своєї особливої місії. От коли вона розбереться з цими питаннями, то й енергетика космосу, природи, інших людей буде вбиратися як належне і генеруватися тільки в позитив.

В житті кожної людини є 4 важливих періоди: перший – від народження до 40 років; другий – від 40 до 60; третій – від 60 до 80 і четвертий – 80 і далі. У першому періоді людина зобов’язана здобути професію, освіту, фах, який допоможе їй отримувати засоби до життя. У другому періоді вона має ділитися отриманим досвідом і знаннями з суспільством. У третьому потрібно збагатитися духовно, знайти спокій для душі, а на четвертому етапі життя ми маємо налаштувати себе на нові переродження та на інші світи.

Кожний має знати ці речі і не тільки задумуватися, а й шукати шляхи до реалізації тих найважливіших завдань, які стоять перед нами у цьому житті.

Набіль Дарвіш зізнається, що підштовхнуло його до вивчення цих важливих сторін нашого життя те, що раніше ніхто про це не говорив.

Люди мають розуміти і знати себе, тоді вони зможуть реалізуватися у житті і виконати своє призначення.

Коли людина іде неправильною, не своєю дорогою, вона отримує знаки - найперше на енергетичному рівні з усесвіту. Тоді вона губиться. Хоча зовні здається ніби все нормально, але бракує чогось, щоб відчувати гармонію і спокій. Друга ознака проявляється на матеріальному рівні. Ситуація тоді має наступний вигляд: нібито людина й працює, але її витрати значно перевищують доходи. Третій знак проявляється вже на рівні здоров’я. З’являються серйозні хвороби, які не можливо вилікувати просто так.

Але все це, наголошує Набіль Дарвіш, вирішується дуже просто.

Коли людина розбереться в собі, зі своїм життєвим призначенням, усе стане на місце. У кожного є своя аура, яка захищає нас. Якщо вона цілісна і щільна, то й організм захищений на належному рівні. Тоді організм сам зможе себе відновлювати.

Езотерик говорить і про те, що колись людина могла значно більше впливати на власну енергетику, але з появою нових технологій, життям у містах, іншому способі мислення і побуту ми втратили цю здатність енергетично відчувати.

Для того, щоб відновити цей зв’язок, а ще – отримувати позитивну енергетику з навколишнього середовища людині треба зупинитись саме тут і зараз, у тому місці, де вона знаходиться, і заглянути всередину себе. Коли це відбудеться, все необхідне для оновлення вона побачить сама.

Для чого ти прийшов у цей світ, яке твоє завдання, куди ти рухаєшся ( у сім’ї, в суспільстві, всередині себе) повинні знати всі. Кожна людина повинна зробити цей внутрішній аналіз. Коли це відбудеться, відразу все необхідне для оновлення знайдеться і то не десь, а поряд, треба тільки протягнути руки. Найголовніше – знайти себе.

Суттєво допомогти в цьому може особистісна діагностика для визначення свого призначення, своєї місії у цьому житті. Звісно, допомогти в цьому Вам зможе езотерик і нумеролог Набіль Дарвіш. Звернутись до нього і записатись на прийом можна за наступними номерами, або написавши на його електронну скриньку.

Тел.: +380(67)936-17-65,

 +380(50)737-66-32

 Е-мейл: [email protected]

Виявляється, світ інколи зовсім інший, ніж нам не видається. І деколи те, що, на перший погляд викликає острах, насправді є дуже необхідним і позитивним для нас.

Статтю підготовлено за матеріалами ТРК «Карпати»

Читайте також: "Ніхто не змінить Ваше життя замість Вас" - Набіль Дарвіш

Езотерик Набіль Дарвіш обіцяє допомогти у скрутних ситуаціях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
361 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати