![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:10, 5 листопада 2012 р.
Мер Івано-Франківська радий, що відмовився від участі у виборах
Мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус висловив задоволення своїм рішенням про відмову від участі в парламентських виборах.
"Я десь радий, що не брав активної участі в цій виборчій кампанії. Десь мені вдалося відійти, скажімо, від бруду на мою адресу і щоб там мене ніхто не звинувачував в адмінресурсі чи в якихось інших речах", - зазначив він.
Анушкевичус підтримав думку експертів про те, що ця виборча кампанія була найбруднішою за всі роки незалежності України.
При цьому міського голову радує те, що "вибори в Івано-Франківську відбулися на високому організаційному рівні та підтвердили його статус як європейського міста". "І, як результат, на сьогоднішній день я не чув, щоб хтось оскаржив результати виборів у місті Івано-Франківську - чи влада, чи опозиція", - зазначив мер.
Нагадаємо, 13 жовтня, мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус скасував свою реєстрацію як кандидата в депутати на вибори до Верховної Ради по одномандатному округу № 83 (Івано-Франківськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...