• Головна
  • Майже 3,5 млрд. грн. сплатили платники податків до зведеного бюджету
14:10, 6 листопада 2012 р.

Майже 3,5 млрд. грн. сплатили платники податків до зведеного бюджету

Такий результат роботи органівДПС в області за січень-жовтень цього року.До державного бюджету сума надходжень складає понад 2,1 млрд. гривень.

Забезпечено виконання прогнозних показників Міністерства фінансів України стосовно платежів загального фонду держбюджету на рівні 100,7 відсотка, додатково поступило 14,8 млн.гривень, зокрема досягнуто позивної динаміки надходжень в розрізі основних джерелах наповнення державного бюджету.

Податку на прибуток зібрано 320,7 млн. грн., що на 32,1 відсотка  або на 77,9 млн.грн. перевищує рівень січня-жовтня минулого року. Податку на додану вартість сплачено 446,3 млн. грн., що на 15,4 відсотка або 59,5 млн. грн. перевищує минулорічний рівень аналогічного періоду. Акцизного податку надійшло 264,8 млн. грн., що на 28,3 відсотка або на 58,4 млн.грн. більше січня-жовтня 2011 року.

До місцевих бюджетів за січень-жовтень цього року величина поступлень склала майже 1,4 млрд.грн., що забезпечило виконання затверджених місцевими радами планів на 107,4 відсотка, додатково надійшло 93,9 млн. гривень. Левову часту в наповненні місцевих бюджетів займає податок на доходи фізичних осіб, якого з початку року поступило
906,5 млн.грн., та в порівнянні до січня-жовтня минулого року ця сума збільшилась на 98,6 млн. грн. або на 12,2 відсотка.

Наповнення дохідної частини бюджету забезпечується завдяки створенню сприятливих умов для ведення бізнесу через надання якісних послуг платникам податків, ефективній комунікації органів ДПС з бізнесом та взаємодії з місцевими органами державної виконавчої влади.

 

ДПС в Івано-Франківській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...